korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: chorwacki
- województwo: śląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka chorwackiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka chorwackiego w mieście Częstochowa
Katalog lektorów języka chorwackiego w mieście Katowice


Przejdź do:
  Znaleziono 16 lektorów.
język chorwacki śląskie
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Adammro chorwacki, czeski
Nazywam się Adam i mam 24 lata. Jestem absolwentem filologii słowiańskiej ( j. chorwacki oraz czeski jako II kierunkowy). Swoją znajomość języka oceniam na bardzo dobrą, a ponadto posiadam spore doświadczenie w tłumaczeniu na język chorwacki; ( w tym tłumaczenie ustne). Co więcej, biegle posługuję się językiem czeskim oraz angielskim, a także kilkoma innymi. Jestem osobą otwartą, sympatyczną i potocznie mówiąc "wyluzowaną". Mimo tego od swoich uczniów wymagam maksymalnego zaangażowania i zawsze kładę nacisk na to aby przekazać im jak najwięcej wiedzy w przystępny sposób. Uważam, że zajęcia nie muszą być nudne, a czasem nawet śmieszne i rozrywkowe. Moje pasje to taniec towarzyski, koszykówka i motoryzacja w szczególności polska.
2 adrianajodko bośniacki, chorwacki, czarnogórski, serbski
Jestem magister filologii chorwackiej. Jestem osobą otwartą, optymistyczną, bardzo lubię uczyć, prowadzę zajęcia w sposób interesujący i przystępny. Staram się korzystać z różnych metod nauczania. Nie opieram się na \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"suchym\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" materiale papierowym, ale także z prezentacji, piosenek, gier i zabawa. Mam także możliwość konsultacji z native speakerem.
3 Aleksandra_85 chorwacki
Jestem entuzjastką języka i kultury Chorwacji oraz Serbii. Do tej pory znajomość tych języków wykorzystywałam pracując w różnych branżach (turystyka, obsługa klienta, logistyka) oraz jako tłumacz na misji wojskowej w Kosowie. Dzięki temu posiadam bardzo dobrą i wieloaspektową znajomość powyższych języków. Mam również wykształcenie pedagogiczne i moim marzeniem jest połączenie dwóch ról - nauczyciela oraz lingwisty, co umożliwia praca lektora. Podobno jako nauczyciel posiadam dużą cierpliwość :)
4 anja_su chorwacki, niemiecki, polski dla cudzoziemców, serbski
Jestem 100% humanistką. Języki to moja pasja. Udało mi się zostać tłumaczem przysięgłym jęzka chorwackiego i serbskiego, nauczycielką i egzaminatorką języka polskiego, lektorką języka niemieckiego.
5 czekoladish chorwacki
Brak informacji
6 dominika.kowol chorwacki
Solidność, zaangażowanie i pasja.
7 Filoaga93 chorwacki, niemiecki
Nauczaniem zajmuję się od 12 lat (obecnie mam 36lat) i niezmiennie do każdych zajęć podchodzę z entuzjazmem. Moje lekcje prowadzone są w sposób przejrzysty i dynamiczny. Dbam o to by na lekcji panowała miła i serdeczna atmosfera. Moim ideałem nauczyciela jest osoba wymagająca ale przyjacielska, z poczuciem humoru. Posiadam bardzo dobre referencje ze szkół , w których pracowałam.
8 klemens chorwacki
Brak informacji
9 koszawa chorwacki
Moja praca polegała na całościowym przygotowaniu zajęć językowych dla wszystkich grup studentów - zarówno na studiach licencjackich, jak i magisterskich. Starałam się, by moje zajęcia były jak najciekawsze i obejmowały wszystkie dziedziny życia codziennego, a także chorwacką kulturę, sport, historię i geografię. Po pierwszym roku nauki studenci mogli porozumiewać się po chorwacku w stopniu podstawowym, to znaczy bez problemów mogli na przykład kupić znaczki, zamówić posiłek w restauracji i rozmawiać na proste tematy. Z powodu braku podręczników do nauki chorwackiego odpowiadających wymogom polskich odbiorcom, większość zajęć przygotowywałam sama. Dla potrzeb lektoratu i tłumaczeń przygotowałam słownik tematyczny, który pomagał studentom opanować słownictwo z określonej dziedziny i efektywniej zajmować się tłumaczeniami.
10 kwiatkowska_anna83 angielski, chorwacki
Brak informacji
0-100