korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: chiński
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka chińskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka chińskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 32 lektorów.
język chiński Warszawa
  [1] 2 3 4  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 agat88 chiński
Zajęcia będą podzielone na: kształtowanie wymowy naukę słówek naukę gramatyki naukę pisania znaków Posiadam liczne podręczniki do nauki, a także sama przygotowuje dodatkowe ćwiczenia dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zapraszam do współpracy, Agata P.
2 Agnieszka.S chiński
Jestem osobą kontaktową, otwartą i obowiązkową. Cechuje mnie cierpliwość, zrozumienie i zaangażowanie. Proponuję interesujące i rozwijające zajęcia wsparte różnorodnymi materiałami.
3 aleksandra.r chiński
doświadczenie w pracy z uczniami w różnym wieku, cierpliwość, łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów, przygotowanie materiałów do nauki.
4 bazyliszek angielski, chiński, grecki
Lubię nauczać, poprawiam zdolności językowe we wszystkich płaszczyznach
5 Boduen chiński
Brak informacji
6 chinese01 chiński
Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu języka chińskiego na wszystkich poziomach w uczelni wyższej (Uniwersytet Warszawski) a także bardzo dobrą praktyczną znajomość tego języka wynikającą z kilkuletniej pracy w Chinach w placówce dyplomatycznej. Jestem również biegłym tłumaczem języka chińskiego (tłumaczenia ustne i pisemne) - wykonuję regularnie zlecenia w tym zakresie dla Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Przygotowuję ponadto egzaminy certyfikacyjne z j. chińskiego dla Akademii Dyplomatycznej MSZ.
7 Enza97 chiński
Brak informacji
8 ewanders chiński
Urodziłem się w 1993 roku w Warszawie, ukończyłem dwanaście lat nauki w polskich szkołach i rok w amerykańskich liceum w Saint Paul w stanie Minnesota. Następnie poczynając od lipca 2013 r., spędziłem sześć (prawie siedem) lat rezydując w trzech różnych miastach Chińskiej Republiki Ludowej, gdzie pracowałem, uczyłem się języka mandaryńskiego na uczelniach wyższych oraz miałem wyjątkową okazję doświadczyć wszystkiego związanego z tym krajem; zwiedziłem niemalże połowę Chin wliczając miejsca turystyczne o światowej sławie, jak i również zubożałe wsie gdzie czas zatrzymał się w latach 70-tych, także kraje sąsiednie, na które dawne cesarstwo chińskie wywarło ogromny wpływ. Poznałem Chińczyków ze wszystkich warstw społecznych, zaczynając na niepiśmiennym chłopstwie, a kończąc na elicie intelektualnej oraz urzędnikach i biznesmenach. Znam doskonale kulturę, historię, mentalność, folklor, a przede wszystkim język tej nacji, oraz zawarłem związek małżeński z obywatelką tego kraju, co razem z czasem w nim spędzonym spowodowało, że Chiny stały mi się bliskie tak samo jak Polska, w którą opuściłem w celach edukacji mając niespełna osiemnaście lat. W 2018 roku ukończyłem licencjat z języka chińskiego na Dalian University of Technology, a sam kierunek obejmował także kursy z ekonomii. W czerwcu 2020 roku ukończyłem studia magisterskie z zakresu profesjonalnego nauczania chińskiego (mandaryńskiego) dla osób posługujących się innymi językami, co pozwoliło mi bardziej szczegółową wiedzę na temat tego niesamowitego języka i zdobycie uprawnień nauczyciela/lektora. Posiadam też doświadczenie w nauczaniu jęyka chińskiego, angielskiego oraz w wykonywaniu tlumaczeń. W chwili obecnej przygotowuję się również do egzaminu na tłumacza przysięgłego w świetle polskiego prawa.
9 hong.xia chiński
Brak informacji
10 janp9595 chiński
Brak informacji
0-100