korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: chiński
- województwo: śląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka chińskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka chińskiego w mieście Częstochowa
Katalog lektorów języka chińskiego w mieście Katowice


Przejdź do:
  Znaleziono 13 lektorów.
język chiński śląskie
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 alexandra_1992 angielski, chiński
Dzień dobry!~ Hi! ~ 你好!~ Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku filologia angielska program tłumaczeniowy z językiem chińskim na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W roku 2016 ukończyłam również studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego w Szkole Wyższej Humanitas w Sosnowcu. Od września 2016 do lipca 2017 doskonaliłam znajomość języka chińskiego na stypendium językowym w jednym z najlepszych chińskich uniwersytetów - Uniwersytecie w Xiamen (厦门大学). Od kilku lat aktywnie uczę języka angielskiego. W ramach studiów podyplowmowych odbyłam praktyki w publicznym gimnazjum. Od września 2017 do lipca 2018 byłam nauczycielem angielskiego w jednej ze szkół pomaturalnych. Prowadziłam kursy angielskiego na różnych kierunkach, poziomach oraz w różnych grupach wiekowych. Miałam już okazję pracować zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i z dorosłymi uczniami. Chętnie podejmę współpracę ze szkołami językowymi w okolicach Chrzanowa :) Dziękuję za poświęconą uwagę i życzę miłego dnia!
2 Chinski_i_Koreanski chiński
Brak informacji
3 grabik124 angielski, chiński
Brak informacji
4 kapciuch angielski, chiński
Uprzejma, spokojna, a jednocześnie pełna energii i zapału do pacy. Przekazywanie innym zdobytej wiedzy sprawia mi niewyobrażalną przyjemność. Na przygotowanie się do zajęć poświęcam wiele wolnego czasu, starając się, aby materiały były nie tylko wartościowe pod względem merytorycznym, ale także, by urozmaicały \\\"nudną\\\" naukę. Pracując z dziećmi, chętnie wykorzystuję zabawy muzyczno-ruchowe oraz manualne.
5 MeredithGrey chiński
Brak informacji
6 mika24c chiński
Brak informacji
7 OlaChiny chiński
Brak informacji
8 ousuke chiński, japoński
Jestem doświadczonym lektorem języka japońskiego i chińskiego, stypendystą National Taiwan Normal University, Taipei oraz po kilku paro miesięcznych pobytach w Japonii. oraz posiadaczem certyfikatu ministerstwa edukacji narodowej Republiki Chińskiej The Test of Chinese as a Foreign Language i certyfikaty Japanese Language Profciency N1 proponuję lekcję języka chińskiego (mandaryńskiego) oraz japońskiego w Częstochowie. efektywna, nastawiona na praktyczne użycie języka nauka w oparciu o najlepsze podręczniki i materiały z Chin, Tajwanu i Japonii. Wszystkie materiały dostarczam osobiście w cenie lekcji. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: huayuczwa (at) gmail.com
9 PaoloArcadio chiński
W roku 2007 wyjechalem do Shenzhen w celu nauki jezyka mandarynskiego i zdobywania wiedzy sinologicznej na miejscu. Podstawy jezyka zdobywalem na Uniwersytecie Shenzhen przez jeden semestr. Studia nad jezykiem kontynuowalem we wlasnym zakresie. Od 2008 biezacego roku udzielalem na co dzien korepetycji z jezyka angielskiego uczniom oraz osobom doroslym narodowosci chinskiej oraz koreanskiej. Od ucznia wymagam zaangazowania, zaintreresowania i regularnej pracy nad materialem. Z wlasnej strony staram sie motywowac ucznia do nauki, stosujac urozmaicone materialy i metody cwiczen, jak i sprawdzone podreczniki. Pelne zaangazowanie obu stron przynosi o wiele lepsze rezultaty. Poznalem dobrze trudnosci z jakimi borykaja sie uczacy sie jezyka mandarynskiego. Dysponuje roznymi materialami do nauki tego jezyka. Jestem w stanie opracowac zindywidualizowany tryb nauki w oparciu o rozne podreczniki, prowadzic trening konwersacji oraz pisania prostych tekstow. Dla zainteresowanych, cwiczenie pisania znakow oraz lekcje kaligrafii (stylu kaishu - OuYangXun, oraz zhangcao - Zhiyong, Huangxiang).
10 PatrycjaH angielski, chiński
Brak informacji
0-100