korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: chiński
- województwo: małopolskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka chińskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka chińskiego w mieście Kraków


Przejdź do:
  Znaleziono 6 lektorów.
język chiński małopolskie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 alexandra_1992 angielski, chiński
Dzień dobry!~ Hi! ~ 你好!~ Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku filologia angielska program tłumaczeniowy z językiem chińskim na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W roku 2016 ukończyłam również studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego w Szkole Wyższej Humanitas w Sosnowcu. Od września 2016 do lipca 2017 doskonaliłam znajomość języka chińskiego na stypendium językowym w jednym z najlepszych chińskich uniwersytetów - Uniwersytecie w Xiamen (厦门大学). Od kilku lat aktywnie uczę języka angielskiego. W ramach studiów podyplowmowych odbyłam praktyki w publicznym gimnazjum. Od września 2017 do lipca 2018 byłam nauczycielem angielskiego w jednej ze szkół pomaturalnych. Prowadziłam kursy angielskiego na różnych kierunkach, poziomach oraz w różnych grupach wiekowych. Miałam już okazję pracować zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i z dorosłymi uczniami. Chętnie podejmę współpracę ze szkołami językowymi w okolicach Chrzanowa :) Dziękuję za poświęconą uwagę i życzę miłego dnia!
2 Julia-Qinyang angielski, chiński
Brak informacji
3 Oukaina89 chiński
DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI: *Bardzo dobre umiejętności do pracy w międzynarodowym środowisku *Indywidualne podejście do każdego ucznia w nauczaniu języka chińskiego *Prowadzenie kursów z języka chińskiego według autorskiego planu nauczania na poziomach A1, A2, A2+ *Silne umiejętności interpersonalne, empatia, komunikatywność, życzliwość, szczerość, zorganizowanie, pracowitość, poczucie humoru.
4 pcwall23 angielski, chiński
I am a NATIVE SPEAKING ENGLISH TEACHER. I intend to give your students not only a high standard education.  I have much insight in the many fields as well as a customer orientated way of thinking.  You also get a teacher with a multicultural background, in that I was raised in a immigrant Taiwanese family in America, so I can relate to the foreign language students. I have also worked as an assistant at a rehabilitation facility and a medical university in the United States.  Therefore, I can relate what is learnt in the classroom to real life situations. 
5 swhifei chiński
witam jestem chinką mieszkającą w Polsce. Powoli uczę się języka polskiego. Moją pasją w życiu jest uczenie się języków obcych (angielski, polski od niedawna) oraz studiowanie języka chińskiego który z oczywistych powodów jest dla mnie najważniejszy. Pochodzę z okolic pekinu więc posługuje się dialektem mandaryńskim. Lubię pracować z ludzimi.
6 yunxin -chinski chiński
Jestem Chinką ,która mieszka w Polsce od 5 lat. Języka polskiego uczyłam się na Uniwersytecie Jagielońskim. Oprócz chińskiego i polskiego znam dobrze język angielski. Jestem przewodniczką po kopalni soli w Wieliczce. Zajmuję się też obsługą wizyt turystycznych z Chin ,jak i oficjalnych delegacji. Bardzo często jestem tłumaczką języka chińskiego podczas różnych targów międzynarodowych w Polsce.
0-100