korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: chiński
- miasto: Katowice
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka chińskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka chińskiego w województwie śląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 7 lektorów.
język chiński Katowice
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Chinski_i_Koreanski chiński
Brak informacji
2 grabik124 angielski, chiński
Brak informacji
3 kapciuch angielski, chiński
Uprzejma, spokojna, a jednocześnie pełna energii i zapału do pacy. Przekazywanie innym zdobytej wiedzy sprawia mi niewyobrażalną przyjemność. Na przygotowanie się do zajęć poświęcam wiele wolnego czasu, starając się, aby materiały były nie tylko wartościowe pod względem merytorycznym, ale także, by urozmaicały \\\"nudną\\\" naukę. Pracując z dziećmi, chętnie wykorzystuję zabawy muzyczno-ruchowe oraz manualne.
4 PaoloArcadio chiński
W roku 2007 wyjechalem do Shenzhen w celu nauki jezyka mandarynskiego i zdobywania wiedzy sinologicznej na miejscu. Podstawy jezyka zdobywalem na Uniwersytecie Shenzhen przez jeden semestr. Studia nad jezykiem kontynuowalem we wlasnym zakresie. Od 2008 biezacego roku udzielalem na co dzien korepetycji z jezyka angielskiego uczniom oraz osobom doroslym narodowosci chinskiej oraz koreanskiej. Od ucznia wymagam zaangazowania, zaintreresowania i regularnej pracy nad materialem. Z wlasnej strony staram sie motywowac ucznia do nauki, stosujac urozmaicone materialy i metody cwiczen, jak i sprawdzone podreczniki. Pelne zaangazowanie obu stron przynosi o wiele lepsze rezultaty. Poznalem dobrze trudnosci z jakimi borykaja sie uczacy sie jezyka mandarynskiego. Dysponuje roznymi materialami do nauki tego jezyka. Jestem w stanie opracowac zindywidualizowany tryb nauki w oparciu o rozne podreczniki, prowadzic trening konwersacji oraz pisania prostych tekstow. Dla zainteresowanych, cwiczenie pisania znakow oraz lekcje kaligrafii (stylu kaishu - OuYangXun, oraz zhangcao - Zhiyong, Huangxiang).
5 pcwall23 angielski, chiński
I am a NATIVE SPEAKING ENGLISH TEACHER. I intend to give your students not only a high standard education.  I have much insight in the many fields as well as a customer orientated way of thinking.  You also get a teacher with a multicultural background, in that I was raised in a immigrant Taiwanese family in America, so I can relate to the foreign language students. I have also worked as an assistant at a rehabilitation facility and a medical university in the United States.  Therefore, I can relate what is learnt in the classroom to real life situations. 
6 swhifei chiński
witam jestem chinką mieszkającą w Polsce. Powoli uczę się języka polskiego. Moją pasją w życiu jest uczenie się języków obcych (angielski, polski od niedawna) oraz studiowanie języka chińskiego który z oczywistych powodów jest dla mnie najważniejszy. Pochodzę z okolic pekinu więc posługuje się dialektem mandaryńskim. Lubię pracować z ludzimi.
7 Tianmei chiński
Brak informacji
0-100