korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: białoruski
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka białoruskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka białoruskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 14 lektorów.
język białoruski Warszawa
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Alenka polski dla cudzoziemców, rosyjski, białoruski
Jestem ambitna, uczciwa, komunikatywna, z poczuciem humoru. Potrafię szybko nawiązać kontakt z ludźmi, lubię podejmować wyzwania, jestem otwarta na świat i inną kulturę, lubię się uczyć języków obcych. Mam doświadczenie pedagogiczne, lubię dzieci i świetnie nawiązuję z nimi kontakt.
2 Dima1985 rosyjski, białoruski
Brak informacji
3 ilona_wsei angielski, białoruski
Brak informacji
4 Inessa rosyjski, białoruski
Jestem „native speakerem” języka rosyjskiego i od 2007 mam doświadczenie w nauczaniu tego języka jako obcego na Uniwersytecie Warszawskim i w szkole prywatnej. Jestem autorką utwóra dydaktycznego „Elementy kultury i język rosyjski”. Na moim koncie kursy na różnych poziomach zaawansowania i o różnym stopniu intensywności: grupowe dla początkujących w ciągu roku, indywidualne specjalistyczne oraz intensywne kursy letnie. Podchodzę do pracy z pasją. Lubię pracować z młodzieżą i z osobami dorosłymi. Potrafię zachęcić do nauki i motywować przez cały czas trwania kursu. Z niektórymi przeszłymi studentami nadal utrzymuję nie tylko zawodowe, ale i przyjacielskie relację. Jestem dziennikarką TV, pracowałam jako redaktor naczelna (język rosyjski), tłumacz, autorka publikacji na tematy marketingu. Wcześniej moją działką była prezentacja białoruskiej sztuki współczesnej na scenie międzynarodowej. Skuteczne zarządzanie projektami artystycznymi w tym międzynarodowymi (ponad 50 wystaw), autorka ponad 100 publikacji na temat kultury i sztuki (język rosyjski, białoruski, angielski).
5 Irena_1980 białoruski
Brak informacji
6 IrynaZhu rosyjski, białoruski
Brak informacji
7 ligkac12 białoruski
Najważniejsze informacje zawarte w CV
8 marsob rosyjski, białoruski
Brak informacji
9 Matrioshka rosyjski, białoruski
Jestem osobą zdyscyplinowana i odpowiedzialną. Zależy mnie na tym, żeby wszyscy, kogo uczę, mogli maksymalnie skorzystać z zajęć. Wierzę w to, iż ogromny wpływ na naukę języka ma także atmosfera w której to się odbywa. Dlatego staram się znaleźć drogę do każdego, wykorzystując własne umiejętności interpersonalne i optymistyczne nastawienie. Zdaję sobie sprawę, że jestem lektorem, który nie posiada odpowiedniego wykształcenia profilowego. Z tego powodu samodzielnie czytam przydatne dla tego zawodu lektury, starając się wykorzystać w pracy wiedzę, którą uzyskałam. Jestem zainteresowana również dalszym doskonaleniem się w danej dziedzinie.
10 polski_rosyjski_bialoruski polski dla cudzoziemców, rosyjski, białoruski
od 2012 - doktor nauk humanistycznych od 2007 r. - Uniwersytet Warszawski – prowadzenie lektoratów 2008/2009 i 2006/2007 Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wyniki w nauce VII – IX 2005 Redakcja Białoruska Polskiego Radia dla Zagranicy, praca na zlecenie tłumaczenie polskich tekstów na język białoruski, opracowywanie wywiadów, nagrywanie w studiu, przygotowywanie materiałów prasowych 2005 - Stowarzyszenie Naukowo-Kulturalne w Europie Środkowej i Wschodniej GFPS-Polska, uczestnik współorganizator szkolenia białorusko-polsko-niemieckiego dla NGO
0-100