korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: arabski
- województwo: zachodniopomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie zachodniopomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka arabskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka arabskiego w mieście Szczecin


Przejdź do:
  Znaleziono 3 lektorów.
język arabski zachodniopomorskie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 A.Trzybulska arabski
Nauczanie języka obcego nie traktuję jak obowiązku ale jako przyjemność ponieważ największą satysfakcję czuję widząc postępy w nauce moich uczniów. Języki obce i ich nauka są dla mnie pasją od dawna dlatego lubię dzielić się tym z innymi.
2 MonikaKa arabski
Język arabski jest moją pasją, która towarzyszy mi od szkolnych lat. Zainteresowanie tym językiem spowodowało, że zafascynowała mnie także arabska cywilizacja. To przyczyniło się do wyboru moich studiów licencjackich, a później magisterskich, które umożliwiły mi pozyskanie bogatej wiedzy na temat regionu Bliskiego Wschodu. Poznałam między innymi sytuację i problemy społeczeństw arabskich, politykę, kulturę i różnorodność religijną. Nieodłącznym elementem mojej edukacji był oczywiście język arabski. Zdecydowałam się na jego kontynuację również po ukończeniu studiów w zakresie kulturoznawstwa, podejmując naukę na Wydziale Filologicznym, w dziedzinie arabistyki. Siedem lat intensywnego kształcenia pozwoliło mi na opanowanie języka arabskiego w stopniu zaawansowanym. Praca, w której mogłabym korzystać ze swoich językowych umiejętności, byłaby dla mnie jednoczesnym rozwijaniem pasji. Jestem osobą kulturalną, odpowiedzialną i ambitną. Powierzone zadania wykonuję z sumiennością i nie boję się nowych wyzwań.
3 TomaszM angielski, arabski
Elastyczny, pracowity, szybko uczący się i zmotywowany pedagog / komunikator, który z wielką dumą i przyjemnością uczy uczniów języków obcych w każdym wieku i na każdym poziomie. Uczyłem w formalnych prywatnych szkołach, a także w wielu szkołach językowych. Do moich obowiązków jako nauczyciela od 2015 roku należały, między innymi: - Ustalanie planów semestralnych i tygodniowych - Przygotowywanie i prowadzenie wykładów i zajęć językowych - Koordynowanie planów i harmonogramów z członkami zespołu działu angielskiego - Obserwowanie postępów uczniów i przygotowanie szczegółowych raportów - Komunikowanie się z rodzicami i udział w poradnictwie i spotkaniach akademickich Zawsze szukam kolejnego wyzwania, z którym mogę się zmierzyć, i chcę poszerzyć swoją wiedzę jako nauczyciel i instruktor języka. Lubię być w ciągłym ruchu i pokonywać przeszkody związane z nauczaniem języków obcych, a mając szansę, chciałbym podzielić się swoją pasją językową z innymi.
0-100