korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: arabski
- miasto: Wrocław
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie dolnośląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka arabskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka arabskiego w województwie dolnośląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 7 lektorów.
język arabski Wrocław
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 baska051987 arabski
Brak informacji
2 buchra angielski, arabski
Brak informacji
3 Hebahal arabski
Rodowita Arabka udzieli korepetycji z arabskiego na każdym poziomie zaangażowania. Ukończyłam dwie filologie języków obcych, posiadam przygotowanie pedagogiczne, posługuję się płynnie językiem polskim. Dla każdego studenta opracowuję samodzielnie odpowiednie do poziomu i wymagań materiały oparte na "żywym" języku (polskie podręczniki są zorientowane raczej na język literacki i ciężko z nich czegoś nauczyć) oraz zawierające elementy kulturoznawstwa. Mam duże doświadczenie w nauczaniu języka obcego zarówno w formie korepetycji, jak i kursach językowych. Pomagam również w pisaniu prac zaliczeniowych, esejów itd. w języku arabskim. Cena za godzinę zależy od ilości godzin w tygodniu.
4 HumanProfess angielski, arabski, grecki, hiszpański, japoński, niemiecki, rosyjski, włoski
Centrum językowo- szkoleniowe tworzą ludzie, których pasją jest zarówno nauczanie, ale co najważniejsze stałe poszerzanie wiedzy z zakresu języków obcych oraz określonych dziedzin nauki. Nasza firma oferuje elastyczne formy współpracy jako odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Zależy nam abyście Państwo czerpali maksymalną satysfakcję z prowadzonych przez nas usług, dlatego też nasz zespół stanowią wyjątkowi ludzie, cechujący się profesjonalizmem, pasją oraz kreatywnością w prowadzeniu zajęć.
5 jljankowska arabski
Szanowni Państwo, z miłą chęcią podzielę się moją wiedzą z zakresu języka arabskiego, pomogę w rozwiązaniu problemów językowych, przetłumaczę. Jestem cierpliwą, aczkolwiek pełną pasji osobą i uważam, że zajęcia ze mną nie będą stratą czasu.
6 safiya arabski, polski dla cudzoziemców, turecki
Brak informacji
7 Teacher43 angielski, arabski, francuski
W związku z zainteresowaniem podjęcia współpracy z Państwa firmą albo szkolą,chciałbym przedstawić Państwu moją kandydaturę. Uważam iż moje umiejętności, doświadczenie zawodowe oraz chęć dalszego rozwoju predysponują mnie do pracy w Państwa szkoły/firmie i mogą pomóc w osiągnięciu obopólnych korzyści. Jestem osobą dyspozycyjną i odpowiedzialną a do moich najsilniejszych stron należy dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych mi zadań i niesamowity sposób prowadzenie zajęc. Ponadto łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi a praca w zespole sprawia mi dużą satysfakcję. Poprzez wysoki poziom motywacji wewnętrznej oraz własnej aktywności staram się osiągnąć sukces zawodowy. Nauczanie języków obcych było głównym kierunkiem w jakim rozwijałem swoją karierę i to właśnie z tą dziedziną wiążę swoją przyszłość. Osiedlając się na stałe w Polsce zdobyłem bardzo duże doświadczenie zawodowe w zakresie tłumaczeń i nauczania języka francuskiego, angielskiego i arabskiego. Aktywnie współpracuję z różnymi firmami,szkółami istniejącymi na rynku polskim i na uniwesytecie dlatego jestem pewien iż zdobyta przeze mnie wiedza mogłaby się okazać przydatna w pozyskiwaniu i utrzymywaniu kontaktów z Państwa klientami.
0-100