korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: arabski
- województwo: mazowieckie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka arabskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka arabskiego w mieście Warszawa


Przejdź do:
  Znaleziono 33 lektorów.
język arabski mazowieckie
  [1] 2 3 4  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 -Ennoi- polski dla cudzoziemców, arabski
Jestem osobą młodą i energiczną, sumiennie podchodzącą do swoich obowiązków. Dzięki działalności w organizacjach pozarządowych (Stowarzyszenie ARABIA.pl, Centrum Inicjatyw Międzykulturowych), ugruntowałam swoje poczucie odpowiedzialności i rozwinęłam umiejętność systematycznej pracy. Przeprowadzałam zajęcia na temat języka arabskiego w ramach wielu wydarzeń promujących wielokulturowość i naukę (m.in. XII Festiwal Nauki, Festiwal 100 kultur 1 miasto). Udzielam także prywatnych lekcji. W 2008 roku w ramach stażu w Centrum Edukacji Obywatelskiej przygotowywałam artykuły m.in. na temat nauki języka arabskiego. Za swoją aktywność i osiągnięcia w nauce zostałam wyróżniona Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na rok akademicki 2009/2010.
2 12 10 1956 arabski
jestem nauczycielem który lubi swój zawód jestem spokojnym cierpliwym kontaktowym tolerancyjnym i szukam pracy w moim zawodzie który najlepiej potrawie .
3 13th.swashbuckler arabski
Pochodzę z Tunezji, ale w ostatnich latach pracowałem w Turcji w firmie zajmującej się międzynarodowym handlem. Wykształcenie mam paramedyczne, ale nigdy nie pracowałem w zawodzie. względy rodzinne sprowadzily mnie do Polski. Mówię biegle po angielsku, a polskiego dopiero się uczę. Mogę prowadzić zajęcia zarówno z jezyka arabskiego klasycznego jak i tunezyjskiej daridży (języka potocznego). Dla tych, którzy chcieli by rozpocząć przygodę z językiem, dla studentów i osób które potrzebują jeszcze trochę praktyki (konwersacje), lub dla tych, którzy potrzebują znajomość języka tylko w konkretnym zakresie (recytacja, business itp.) Prowadziłem zajęcia z języka mieszkając w Turcji, nie jestem jednak certyfikowanym lektorem, a jedynie native speakerem. Mam przygotowany program nauczania, z którego korzystałem w ubiegłych latach.
4 Abdulwahid angielski, arabski
Brak informacji
5 ahmedmohamed1 arabski
Jesten Arabic native speakerem, uczylem w Krakowie, obecnie przebywam w Warszawie. Mam wlasne materialy, posluguje sie biegle jezykiem angielskim, arabskim i japonskim. Wolny, dyspozycuyjne, wiele lat pracowalem jako tlumacz. Zapraszam.
6 Arabiyya arabski
wieloletni staż nauczyciela języka arabskiego * dostosowanie materiałów do indywidualnych potrzeb, zainteresowań i możliwości ucznia * pomoc w przygotowaniu do egzaminów z języka arabskiego * nauka praktycznego wykorzystania języka * tłumaczenia * absolwentka arabistyki (Uniwersytet Warszawski) * stypendium MEN w Syrii * studia na Uniwersytecie w Damaszku * międzynarodowy dyplom absolwenta Instytutu Habiba Burgiby w Tunisie/Tunezji (MSA, poziom szósty) * praca tłumacza języka arabskiego w ambasadzie * pobyty w kilku krajach arabskich * doświadczenie w pisaniu, redagowaniu i korekcie tekstów
7 Dimashq arabski
DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (LEKTOR JĘZYKA ARABSKIEGO LUB PRZEDMIOTÓW POKREWNYCH) 2010-2011: Szkoła Języków Obcych \"Privet\" - lektor 2010-2014: Uniwersytet Warszawski, Wydział Orientalistyczny, Katedra Arabistyki i Islamistyki - doktorant, prowadzący proseminarium arabistyczne 2012- : Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Instytut Neofilologii i Lingwistyki Stosowanej, Zakład Języka i Kultury Arabskiej - asystent
8 fazza3 arabski
Brak informacji
9 green_efendi arabski
Brak informacji
10 Halako arabski
Brak informacji
0-100