korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: arabski
- miasto: Kraków
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka arabskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka arabskiego w województwie małopolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 9 lektorów.
język arabski Kraków
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 bassamyehia arabski
Brak informacji
2 Dawid_Dawid arabski, francuski
W swojej pracy dobieram metody i tematykę zgodną z zainteresowaniami ucznia. Ponadto wiedza kulturoznawcza pozwala mi łączyć naukę języka z nauką o różnych kulturach.
3 Eshakk arabski
Brak informacji
4 lektormonika angielski, arabski
Jestem tłumaczem i trenerem językowym z kilkuletnim doświadczeniem. Ukończyłam filologię angielską o specjalności tłumaczeniowej z językiem arabskim oraz studia podyplomowe z zakresu tłumaczenia przysięgłego i specjalistycznego. Od pięciu lat udzielam kursów języka angielskiego w firmach mających kontrahentów na całym świecie. Wykonuję zawodowo tłumaczenia biznesowe oraz na potrzeby marketingu i promocji. W wolnych chwilach podróżuję, czytam książki, uczę się języków i chodzę na spacery.
5 marcin84 arabski
Brak informacji
6 Medhat angielski, arabski
I get the best out of you.I believe in making the class educational and FUN. Boredom killing and the fluency of my students, along with their needs, are my priority.
7 mwanni arabski
Jestem przekonana, że z powodu mojej biegłej znajomości języka arabskiego i doświadczenia, doskonale mogę się sprawdzić na tym stanowisku pracy. Moje umiejętności interpersonalne, organizacyjne oraz perfekcyjna znajomość języka arabskiego (angielskiego i polskiego na poziomie średnim) sprawi, że spełniam wszystkie wymagania tej oferty pracy. Świetnie radzę sobie w pracy grupowej jak i samodzielnej, potrafię szybko rozwiązywać napotykane trudności oraz podejmować własną inicjatywę. Jestem zmotywowaną do pracy optymistką, lojalną i uprzejmą. Uzyskałam dyplom ukończenia studiów na Uniwersytecie Damasceńskim w Damaszku na wydziale chemicznym. Zależy mi na pracy w której mogłabym wykorzystać swoją znajomość języka arabskiego oraz rozwijać swoje predyspozycje zawodowe. Moim niewątpliwym atutem jest dyspozycyjność, wiek, ambicje oraz silna motywacja do podjęcia tej pracy.
8 skomar1956 arabski
Od 1980 r. do 2016 r.zatrudniony w Instytucie Orientalistyki UJ na stanowisku wykładowcy akademickiego i prowadziłem zajęcia z praktycznej nauki języka arabskiego a także naukę dialektu marokańskiego i libijskiego. Pragnę poinformować, że moje doświadczenia w odniesieniu do arabskiego świata są wynikiem ponad 15 lat spędzonych w wybranych krajach Afryki Północnej i na Bliskim Wschodzie. W tym czasie wykonywałem różne role, w tym funkcje w sferze konsularnej, akademickiej, administracyjnej, także tłumacza języka arabskiego. W latach 2009-2016 pracowałem w Konsulacie Ambasady RP w Kairze, a następnie jako szef Wydziału Konsularnego. Mam duże doświadczenie w kontaktach z arabskimi przedsiębiorcami; nie tylko z Egiptu, ale także z innych krajów arabskich; w tym z Zatoki Perskiej, jak rówież krajów afrykańskich ( Etiopia, Erytrea, Sydan). Przez ponad osiem lat pracowałem w Libii jako menedżer administracyjny i tłumacz języka arabskiego.
9 urszula_s arabski
Jestem tłumaczem języka arabskiego. Na koncie mam pracę w korporacji HireRight jako Arabic speaker, a także współpracę z wieloma biurami tłumaczeń w zakresie tłumaczenia stron WWW, tekstu wypisów z KRS, tekstów copywriterskich, tekstów z branży podróżniczej oraz kosmetycznej. Korepetycji z języków obcych udzielam od: - 2007 r.- język angielski - 2012 r.- język arabski.
0-100