korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Zielona Góra
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubuskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie lubuskim


Przejdź do:
  Znaleziono 95 lektorów.
język angielski Zielona Góra
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 1686729 angielski
Brak informacji
2 adamczakm angielski
Dyspozycyjny, odpowiedzialny, profesjonalnie podchodzacy nauczyciel jezyka angielskiego z duzym doswiadczeniem w zakresie prowadzenia rozmaitych kursow oraz tlumaczen.
3 Adamski angielski
nauczyciel-jasno stawiający cele,wymagający i wspólnie z uczniem dążącym do celu. człowiek-spolegliwy,życzliwy i otwarty na współpracę z innymi. osiągnięcia-uczniowie osiągają dobre wyniki,zdają egzaminy do których są przygotowywani i są tacy,którzy obecnie są nauczycielami j.angielskiego
4 adrinow angielski
jestem osobą otwartą, dobrze czującą się w kontaktach interpersonalnych.
5 aleksandraolszowa angielski
Dear Sir/ Madam Through my enhanced education and working in a variety of places, I have gained a reliable knowledge and a number of relevant skills which, I believe, are significant within many fields of employment, especially the english language. Since 1999 I am teaching various gropus of individual students with always possitive results. During my study I got this opportunity to participate in various events and jobs organized by my Department at University which were purely related to the subject I studied. Working with both other students and an academic staff gave me a fantastic occasion to develop some skills necessary to work independently and also as a team member. Throughout my life I have travelled a lot, and I have also worked abroad as a student that certainly have enriched and broaden my views. My last job gave me perfect opportunity to develop my english skills which I still develop. My duties have included secretarial work as well as inputting data. I am prepared to carry out and am familiar with the various tasks associated with this position, including preparing for depositions, creating documents and contracts for client agreements, composing letters and handling efficiently the flow of phone calls, e-mail, and miscellaneous paper work. Apart from a vast knowledge and applicable abilities, I will also deliver a number of other qualities which are expected for an excellent Customer Service. I have a genuine passion for working with people and for them, especially with kids and elderly people. Additionally, as GIS specialist I have developed IT skills. I will be glad to supply You with any further information You may need, please do not hesitate to ask me. I can be available any time and look forward to hearing from you. Yours sincerely Aleksandra Olszowa-Rzepka
6 Alina1985 angielski
Jestem młodą, pogodną i ambitną osobą. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Historia oraz studia licencjackie na kierunku Filologia angielska. Obecnie jestem studentką studiów magisterskich na kierunku Filologia angielska. Od czasu ukończenia studiów historycznych (3 lata) pracuję w Szkole Podstawowej. Przez 2 lata uczyłam również w Gimnazjum. Od czasu ropoczęcia studiów filologicznych udzielałam korepetycji z języka angielskiego uczniom w różnym wieku- od Szkoły Podstawowej, Gimnazjum, Liceum jak również osobom dorosłym. Dla praktykowania języka wyjechałam do Londynu, spędzając tam 3 miesiące mogłam się sprawdzić i pogłębiać wiedze z tego zakresu. Moja przyszłość wiążę z językiem angielskim i pragnę dalej rozwijać się w tym kierunku. Szukam więć pracy która pomoże mi realizować moje marzenia.
7 alisonek6 angielski
Aktualnie kończę studia licencjackie na kierunku: filologia angielska. Od kilku lat udzielam korepetycji, na różnych poziomach zaawansowania i uważam, że sprawdzam się w tym dobrze, o czym mogą świadczyć wyniki moich uczniów. Jestem osobą lubiącą kontakt z najmłodszymi, ale również dobrze radzę sobie nastoletnimi uczniami czy osobami dorosłymi. Nauczanie od zawsze było moją pasją i chciałabym się w realizować w tym zawodzie.
8 anglistka92 angielski
Brak informacji
9 ANGLOPROFESORFR angielski, francuski
LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO I FRANCUSKIEGO z zastosowaniem Klasyfikacji Biegłości Językowej według Rady Europy . 11-toletni pobyt zagranica, Studia m.in. podyplomowe w Paryzu, zywy kontakt z jezykami i kultura nauczanych jezykow (w kregu zawodowym i prywatnym); Pasja do jezykow i ich nauczania.
10 angos.zgora.pl angielski
Kładę mocny nacisk na rozwijanie umiejętności komunikacji, dużo czasu przeznaczam na konwersacje. Aby lekcje były ciekawe i urozmaicone, korzystam z wielu pomocy multimedialnych: oryginalnych tekstów, stron internetowych, filmów, nagrań, gier. Przystosowuję tematykę, materiały i tempo lekcji do indywidualnych potrzeb i zainteresowań ucznia. Staram się zapewnić miłą, sprzyjającą nauce atmosferę na zajęciach. Oferuję solidność, cierpliwość i zaangażowanie.
0-100