korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- województwo: zachodniopomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie zachodniopomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w mieście Szczecin


Przejdź do:
  Znaleziono 325 lektorów.
język angielski zachodniopomorskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 00AA.BESTTEACHEREVER angielski
Jestem nauczycielem z pasją i 25-letnim doświadczeniem, z sukcesem przygotowuję do egzaminów, do wyjazdów za granicę, do podjęcia pracy, uczyłam już lekarzy i pielęgniarki, managerów, marynarzy, logistyków, business people, a także uczniów i studentów. Zapraszam.
2 00aga07 angielski
Jestem studentką III roku filologii angielskiej udzielam korepetycji z języka angielskiego dla przedszkolaków, uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum oferuję efektowne wyniki oraz ciekawe zajęcia w miłej atmosferze. Wyróżnia mnie pewność siebie, otwartość oraz pozytywne nastawienie.
3 19681002 angielski
Brak informacji
4 22Mag22 angielski
Brak informacji
5 25021966kk angielski
Uczyłam się angielskiego w Wielkiej Brytanii oraz w Stanach Zjednoczonych. Jestem doświadczoną nauczycielką i z entuzjazmem i empatią pracuję z moimi uczniami. Posiadam doświadczenie w pracy na każdym poziomie językowym i wiekowym uczniów. Jestem rzetelna i pracowita. Dbam o swój rozwój językowy.
6 A.Kusiak angielski
Brak informacji
7 aaaa1111 angielski
Jestem doświadczona i umiem dobrze przekazywać wiedzę. Posiadam mnóstwo materiałów i pomocy multimedialnych. Moi uczniowe z powodzeniem zdają egzaminy Cambridge i maturę.
8 Adamski angielski
nauczyciel-jasno stawiający cele,wymagający i wspólnie z uczniem dążącym do celu. człowiek-spolegliwy,życzliwy i otwarty na współpracę z innymi. osiągnięcia-uczniowie osiągają dobre wyniki,zdają egzaminy do których są przygotowywani i są tacy,którzy obecnie są nauczycielami j.angielskiego
9 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
10 adominia angielski
Brak informacji