korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Wrocław
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie dolnośląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie dolnośląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 624 lektorów.
język angielski Wrocław
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 -eng-zbig- angielski
Staram się uczyć myślenia w obcym języku. Dzięki temu uczniowie mogą się skoncentrować na treści przekazu i jego formie bardziej, niż na tym, ćzy dobrze tłumaczą słowa z języka ojczystego na obcy.
2 11111ang angielski
Praca z ludźmi sprawia mi przyjemność, a przekazywanie wiedzy innym daje mi ogromną satysfakcję. Jestem osobą otwartą, kontaktową i bardzo cierpliwą, co jest chyba najistotniejsze w moim zawodzie.
3 19joanna angielski
Brak informacji
4 1Karolina2 angielski
Brak informacji
5 4ctmam angielski
Jestem człowiekiem otwarym na innych oraz na nowe pomysły. Zależy mi na tym by nauka była dla ucznia przyjemnością. Staram się stworzyć warunki, które stymulują naukę i uwalniają potencjał uczniów. Zwłaszcza w pracy z młodszymi uczniami chętnie wykorzystuję swoje umiejętności muzyczne. Zawsze pozostaję wrażliwy na indywidualne cechy uczniów i staram się dostosować sposób nauczania tak by każdy uczeń mógł się realizować i czuć komfortowo. Uważam siebie za człowieka godnego zaufania. Jestem pracowity i punktualny. Potrafię też dobrze dogadywać się z ludźmi i chętnie idę na kompromis, jeżeli tego wymaga sytuacja.
6 666666 angielski
Jestem nauczycielem z 11- letnim stażem. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Staram się nieustannie podnosić swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w warsztatach, kursach metodycznych w kraju, jak i za granicą ( w tym roku również będę uczestniczyła w warsztatach metodycznych w Wielkiej Brytanii). W swojej pracy wykorzystuję wiele metod i technik uwzględniających indywidualne potrzeby ucznia, traktujące go holistycznie, oparte na inteligencji wielorakiej. Różnorodne techniki, jak również pomoce stosowane przeze mnie na lekcjach takie jak: materiał autentyczny, flash-karty, plakat, płyta, taśma i inne mają na celu uwzględnić zainteresowania, uzdolnienia, predyspozycje każdego ucznia, tak ażeby każdy z nich doznawał przyjemności w procesie uczenia się i łatwo przyswajał sobie wiedzę. W dużej mierze koncentruje się na sferze emocjonalnej ucznia. Przede wszystkim staram się zapewnić przyjazny klimat, bezstresową atmosferę w klasie, ażeby uchronić uczniów przed blokadą, lękiem który uniemożliwia przyswajanie wiedzy. Staram się używać takich metod i technik ażeby każdy uczestnik kursu czuł się bezpiecznie ,posiadał wysoką samoocenę. Moje indywidualne podejście do każdego ucznia, zrozumienie jego potrzeb, predyspozycji i zainteresowań powoduje, że uczniowie są zmotywowani i chętnie przyswajają język który to przestaje być dla nich "obcym".
7 A.Jurczyk angielski
W czerwcu 2005 roku skończyłam studia w systemie dziennym w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Lesznie o specjalizacji język angielski a następnie kontynuowałam studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim. Oprócz praktycznej nauki języka angielskiego oraz wiedzy teoretycznej związanej z metodyką nauczania, zdobyłam cenne doświadczenia w nauczaniu najpierw podczas praktyk nauczycielskich w Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Lesznie a następnie zatrudniając się w różnych wrocławskich szkołach publicznych i nie tylko. Pozwoliło mi zapoznać się z zadaniami nauczyciela i zgłębiać techniki nauczania osób w różnym wieku. Jestem osobą ambitną, komunikatywną, odpowiedzialną i otwartą na nowe metody nauczania. Oprócz tego, mój pobyt w Londynie pozwolił mi na żywy kontakt z językiem angielskim i z pewnością udoskonalił moje umiejętności językowe nabyte podczas studiów. Zaznajomiłam się nie tylko z tendencjami językowymi, ale rownież z kulturą i zwyczajami panującymi w Wielkiej Brytanii. Pragnę podkreślić, iż jestem szczególnie zainteresowana pracą w Waszej firmie jako, że chciałabym rozwijać się w kierunku nauczania innych i zdobyć większe doświadczenie w zakresie swojego zawodu.
8 a.kot87 angielski
Brak informacji
9 a.w.w. angielski
Brak informacji
10 AB-EnglishTutor angielski
Brak informacji