korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Wrocław
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie dolnośląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie dolnośląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 563 lektorów.
język angielski Wrocław
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 -eng-zbig- angielski
Staram się uczyć myślenia w obcym języku. Dzięki temu uczniowie mogą się skoncentrować na treści przekazu i jego formie bardziej, niż na tym, ćzy dobrze tłumaczą słowa z języka ojczystego na obcy.
2 11111ang angielski
Praca z ludźmi sprawia mi przyjemność, a przekazywanie wiedzy innym daje mi ogromną satysfakcję. Jestem osobą otwartą, kontaktową i bardzo cierpliwą, co jest chyba najistotniejsze w moim zawodzie.
3 1Karolina2 angielski
Brak informacji
4 4ctmam angielski
Jestem człowiekiem otwarym na innych oraz na nowe pomysły. Zależy mi na tym by nauka była dla ucznia przyjemnością. Staram się stworzyć warunki, które stymulują naukę i uwalniają potencjał uczniów. Zwłaszcza w pracy z młodszymi uczniami chętnie wykorzystuję swoje umiejętności muzyczne. Zawsze pozostaję wrażliwy na indywidualne cechy uczniów i staram się dostosować sposób nauczania tak by każdy uczeń mógł się realizować i czuć komfortowo. Uważam siebie za człowieka godnego zaufania. Jestem pracowity i punktualny. Potrafię też dobrze dogadywać się z ludźmi i chętnie idę na kompromis, jeżeli tego wymaga sytuacja.
5 666666 angielski
Jestem nauczycielem z 11- letnim stażem. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Staram się nieustannie podnosić swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w warsztatach, kursach metodycznych w kraju, jak i za granicą ( w tym roku również będę uczestniczyła w warsztatach metodycznych w Wielkiej Brytanii). W swojej pracy wykorzystuję wiele metod i technik uwzględniających indywidualne potrzeby ucznia, traktujące go holistycznie, oparte na inteligencji wielorakiej. Różnorodne techniki, jak również pomoce stosowane przeze mnie na lekcjach takie jak: materiał autentyczny, flash-karty, plakat, płyta, taśma i inne mają na celu uwzględnić zainteresowania, uzdolnienia, predyspozycje każdego ucznia, tak ażeby każdy z nich doznawał przyjemności w procesie uczenia się i łatwo przyswajał sobie wiedzę. W dużej mierze koncentruje się na sferze emocjonalnej ucznia. Przede wszystkim staram się zapewnić przyjazny klimat, bezstresową atmosferę w klasie, ażeby uchronić uczniów przed blokadą, lękiem który uniemożliwia przyswajanie wiedzy. Staram się używać takich metod i technik ażeby każdy uczestnik kursu czuł się bezpiecznie ,posiadał wysoką samoocenę. Moje indywidualne podejście do każdego ucznia, zrozumienie jego potrzeb, predyspozycji i zainteresowań powoduje, że uczniowie są zmotywowani i chętnie przyswajają język który to przestaje być dla nich "obcym".
6 a.kot87 angielski
Brak informacji
7 a.w.w. angielski
Brak informacji
8 AB-EnglishTutor angielski
Brak informacji
9 adam.makula angielski, francuski
Od kilku lat pracuję jako nauczyciel, mając także doświadczenie w pracy w szkole językowej. Zwracam uwagę na indywidualne podejście do uczniów oraz dostosowanie materiału do ich potrzeb. Można powiedzieć,iż przekazywanie wiedzy jest swego rodzaju pasją, w której się realizuję. Od ponad roku wykonuję tłumaczenia w języku angielskim oraz francuskim. Jest to praca wymagająca odpowiednich komepetencji językowych, jak i znajomości technik tłumaczenia. Interesuje mnie szczegolnie tłumaczenie literatury.
10 Adamski angielski
nauczyciel-jasno stawiający cele,wymagający i wspólnie z uczniem dążącym do celu. człowiek-spolegliwy,życzliwy i otwarty na współpracę z innymi. osiągnięcia-uczniowie osiągają dobre wyniki,zdają egzaminy do których są przygotowywani i są tacy,którzy obecnie są nauczycielami j.angielskiego