korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- województwo: wielkopolskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie wielkopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w mieście Poznań


Przejdź do:
  Znaleziono 1013 lektorów.
język angielski wielkopolskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 1000Renata angielski
Jestem otwartą i kontaktową osobą, właśnie dzięki wykonywanemu zawodowi. Uwielbiam uczyć. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, tok nauki dopasowuję do jego potrzeb i wymagań. Żadne zadanie związane z nauczaniem języka angielskiego nie jest dla mnie zbyt trudne. Mam doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych na wszystkich poziomach, w przygotowywaniu do egzaminów i pomocy w nauce. Uczyłam metodami bezpośrednimi (BLS, Direct English Method) oraz metodą tradycyjną (każdy poziom oraz język biznesowy i specjalistyczny). Zachęcam do kontaktu.
2 100Englishteacher angielski
Brak informacji
3 1907Magda angielski
Szanowni Państwo, W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie, zamieszczone na stronie internetowej chciałabym zaproponować swoją kandydaturę na stanowisko lektora języka angielskiego. Posiadam pożądane przez Państwa umiejętności i cechy. Potrafię i lubię pracować z ludźmi. Dzięki ukończonym studiom licencjackim (stacjonarnym) z filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, zdobyłam wystarczające umiejętności w zakresie języka angielskiego, które na pewno przyczynią się do efektywnej pracy na w/w stanowisku. Znajomość języka angielskiego na poziomie Proficiency pozwoli mi w pełni wykorzystać swój potencjał. Dotychczasowe doświadczenie jako korepetytor języka angielskiego rozwinęło u mnie mocne strony, takie jak pewność siebie i komunikatywność. Jestem obowiązkowa, sumienna, dyspozycyjna, o wysokiej kulturze osobistej. Podejmuję nowe wyzwania, podchodzę kreatywnie do rozwiązywania problemów. Chętnie podejmę szkolenie podwyższające moje kwalifikacje, zgodnie ze strategią rozwoju Państwa szkoły.
4 64teeth angielski
Brak informacji
5 A.LESZCZYNSKA angielski
Brak informacji
6 A.Wolska angielski
Brak informacji
7 aagata1515 angielski, francuski, hiszpański, polski dla cudzoziemców
Jestem osobą bardzo towarzyską, otwartą i cierpliwą. Od 2 lat udzielam korepetycji z j.hiszpańskiego i angielskiego co sprawia mi wiele radości. Na swoim koncie mam ukończonych wiele kursów językowych oraz półroczny pobyt w Hiszpanii.
8 AaronKelly angielski
Hello my name is Aaron and i am from Ireland. I live in Poland now for the last 3 months with my wife ( who is Polish ) and my son. When i lived in Ireland i was teaching English to many of my co-workers and they were of all nationalities from Polish to Spanish to Latvian to Chinese. Many of them had little English so i started from the basics and worked from there. I found it really easy to communicate with all of them. It did not matter how basic their English was, as i found out there is many ways to explain something. At the moment i am looking for a permanent position in preferably private schools and colleges. Anyone who would like to contact me please remember that i need to be contacted in English as my Polish is not very good but i am working on this.
9 abcgreen angielski, rosyjski
Brak informacji
10 ABC_LEKTOR angielski
Szanowni Państwo! Jestem wykwalifikowaną nauczycielką i tłumaczką języka angielskiego. Posiadam stosowne wykształcenie i wieloletnie doświadczenie. Uczyłam języka na różnych poziomach i w różnych grupach wiekowych, zarówno dzieci jak i młodzież oraz dorosłych, w szkole, na uczelni, na kursach In-Company. Prowadzę zajęcia z języka ogólnego, biznesowego, a także w zakresie innych przedmiotów. Jako tłumaczka zajmuję się tekstami z bardzo różnych dziedzin; największe doświadczenie mam w tekstach biznesowych i prawniczych, ale tłumaczę także teksty dotyczące projektów unijnych, szkoleń, marketingu, techniczne i naukowe. Jako nauczycielka i lektorka jestem kreatywna, staram się, aby moje zajęcia były ciekawe, atrakcyjne dla uczestników, aby z jednej strony sprawiały im radość, a z drugiej motywowały do rzetelnej, systematycznej pracy nad doskonaleniem języka. W swojej pracy dbam o wysoką jakość i terminowość wykonywanych zadań. Posiadam duże zdolności organizacyjne i przywiązuję wagę do mądrego i efektywnego wykorzystania czasu swojego i moich klientów, zarówno w sferze tłumaczeń jak i kursów językowych. Jestem też przyzwyczajona do ciągłego uczenia się nowych rzeczy. Lubię zarówno pracę z ludźmi jak i z tekstem. Uważam, że, tak jak w wielu innych sprawach, także w nauczaniu języka ważne są nie tylko kwalifikacje i doświadczenie, ale też osobowość nauczyciela, jego kreatywność, pasja i zaangażowanie oraz umiejętność przekazania tego uczniom. Pracując jako lektorka korzystam nie tylko z gotowych podręczników, ale także wzbogacam swoje zajęcia dodatkowymi materiałami i ćwiczeniami, ukierunkowanymi na szczególne potrzeby i zainteresowania danej grupy uczniów. Uwielbiam układać lekcje tak, aby było w nich miejsce na zabawę, anegdotę, gorącą dyskusję, ciekawe wyzwanie, symulację sytuacji z życia czy rozwiązywanie problemu. Każda lekcja powinna dawać jej uczestnikom poczucie postępu, świadomość, że czegoś konkretnego się na niej nauczyli i oczywiście poczucie sukcesu, które najbardziej motywuje do dalszej nauki. Posiadam prawo jazdy i własny samochód, więc dojazd do klienta nie jest dla mnie problemem. Jeśli uznacie Państwo, że moja kandydatura może być dla Państwa interesująca, z przyjemnością umówię się na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie.