korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Toruń
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie kujawsko-pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie kujawsko-pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 168 lektorów.
język angielski Toruń
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 -Darkpurity- angielski
Brak informacji
2 adriannakova angielski
Brak informacji
3 agamikol angielski
Nieustannie rozwijam się. Potrafię zmotywować do nauki stosując metody i techniki uwzględniające potrzeby i oczekiwania uczniów. Moi uczniowie osiągają z moją pomocą postawione sobie cele, takie jak m.in. bardzo dobrze zdane egzaminy maturalne.
4 agata7 angielski
Jestem osoba otwarta , nie bojaca sie wyzwań. Duzym osiagnieciem dla mnie bylo prowadzenie kursow jezykowych przez 2 lata dla grup o roznym poziomie zaawansowania. Poza tym lubilam dawac koreptycje ,szczegolnie dzeiciom, sprawialo mito duzo radosci i spelnienia.
5 AgataPron angielski
Moje atuty jako nauczyciel/lektor: -indywidualne podejście do ucznia -praca/nauka w miłej i sympatycznej atmosferze -stosowanie nowoczesnych metod, materiałów oraz oprogramowań interaktywnych z wykorzystaniem tablic interaktywnych - skuteczność w przygotowaniu do egzaminów
6 Agniesia1 angielski
Brak informacji
7 AgnieszkaM1989 angielski
Jestem magistrem filologii angielskiej ze specjalizacją Nauczanie Języka Angielskiego. Przez ostatni rok pracowałam w Wielkiej Brytanii na stanowisku lektora języka angielskiego oraz języka polskiego jako języka obcego. Od trzech lat udzielam korepetycji na różnych poziomach zaawansowania.
8 AgnieszkaS1 angielski
*otwartość i umiejętność kontaktu z młodzieżą, empatia, *kompetencja merytoryczna i metodyczna, *poszanowanie godności ludzkiej, podmiotowość, *sprawiedliwość i obiektywizm w ocenianiu uczniów, *dialogowość, negocjacyjny, demokratyczny styl kierowania, *dyscyplina i wymagalność, konsekwencja w postępowaniu, wspomaganie w kłopotach, *tolerancja, kultura ogólna i pedagogiczna, *umiejętność planowania i organizowania pracy własnej i zbiorowej, *motywacja i umiejętność samokształcenia oraz doskonalenie swojego warsztatu pracy (rozwój zawodowy), *poczucie humoru.
9 ainnnaia angielski
Brak informacji
10 albion76 angielski
Pełen pasji kreatywny nauczyciel języka angielskiego z 17-letnim stażem pracy w szkołach publicznych i niepublicznych. Doświadczony w pracy z uczniami i studentami w każdym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Wykorzystuje metody i formy pracy adekwatne do poziomu możliwości uczniów. W twórczy sposób rozwija swój warsztat pracy, tak aby prowadzone lekcje były ciekawe i inspirujące. Łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi i młodzieżą, w przystępny sposób objaśnia reguły językowe i motywuje do mówienia w języku angielskim. Aktywny egzaminator i weryfikator maturalny z wieloletnią historią pracy.
0-100 100-200