korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Toruń
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie kujawsko-pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie kujawsko-pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 176 lektorów.
język angielski Toruń
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 -Darkpurity- angielski
Brak informacji
2 adriannakova angielski
Brak informacji
3 agamikol angielski
Nieustannie rozwijam się. Potrafię zmotywować do nauki stosując metody i techniki uwzględniające potrzeby i oczekiwania uczniów. Moi uczniowie osiągają z moją pomocą postawione sobie cele, takie jak m.in. bardzo dobrze zdane egzaminy maturalne.
4 agata7 angielski
Jestem osoba otwarta , nie bojaca sie wyzwań. Duzym osiagnieciem dla mnie bylo prowadzenie kursow jezykowych przez 2 lata dla grup o roznym poziomie zaawansowania. Poza tym lubilam dawac koreptycje ,szczegolnie dzeiciom, sprawialo mito duzo radosci i spelnienia.
5 AgataPron angielski
Moje atuty jako nauczyciel/lektor: -indywidualne podejście do ucznia -praca/nauka w miłej i sympatycznej atmosferze -stosowanie nowoczesnych metod, materiałów oraz oprogramowań interaktywnych z wykorzystaniem tablic interaktywnych - skuteczność w przygotowaniu do egzaminów
6 Agniesia1 angielski
Brak informacji
7 AgnieszkaM1989 angielski
Jestem magistrem filologii angielskiej ze specjalizacją Nauczanie Języka Angielskiego. Przez ostatni rok pracowałam w Wielkiej Brytanii na stanowisku lektora języka angielskiego oraz języka polskiego jako języka obcego. Od trzech lat udzielam korepetycji na różnych poziomach zaawansowania.
8 AgnieszkaR angielski
Język angielski jest jedną z moich największych pasji. W lipcu tego roku ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Gdańskim, broniąc pracy licencjackiej na ocenę bardzo dobrą. W czasie studiów udzielałam korepetycji uczniom szkół podstawowych, gimnazjów i liceum. W października tego roku kontynuuję naukę na Uczelni Lingiwstyczno - Technicznej w Świeciu na studiach magisterkich z filologii angielskiej o specjalności nauczycielskiej. W wolnym czasie czytam anglojęzyczną literaturę oraz piszę opowieści i opowiadania w języku angielskim (obecnie pracuję nad wydaniem powieści fantasy dla młodzieży w języku angielskim) oraz dokształcam się na anglojęzycznych kursach kreatywnego pisania online. We wrześniu tego roku rozpoczęłam pracę jako lektor w niepublicznym przedszkolu oraz w szkole językowej. Prowadzę zajęcia dla dzieci w wieku od 2,5 roku, młodzieży i dorosłych.
9 AgnieszkaS1 angielski
*otwartość i umiejętność kontaktu z młodzieżą, empatia, *kompetencja merytoryczna i metodyczna, *poszanowanie godności ludzkiej, podmiotowość, *sprawiedliwość i obiektywizm w ocenianiu uczniów, *dialogowość, negocjacyjny, demokratyczny styl kierowania, *dyscyplina i wymagalność, konsekwencja w postępowaniu, wspomaganie w kłopotach, *tolerancja, kultura ogólna i pedagogiczna, *umiejętność planowania i organizowania pracy własnej i zbiorowej, *motywacja i umiejętność samokształcenia oraz doskonalenie swojego warsztatu pracy (rozwój zawodowy), *poczucie humoru.
10 ainnnaia angielski
Brak informacji
0-100 100-200