korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Szczecin
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie zachodniopomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie zachodniopomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 169 lektorów.
język angielski Szczecin
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 00AA.BESTTEACHEREVER angielski
Jestem nauczycielem z pasją i 25-letnim doświadczeniem, z sukcesem przygotowuję do egzaminów, do wyjazdów za granicę, do podjęcia pracy, uczyłam już lekarzy i pielęgniarki, managerów, marynarzy, logistyków, business people, a także uczniów i studentów. Zapraszam.
2 19681002 angielski
Brak informacji
3 22Mag22 angielski
Brak informacji
4 aaaa1111 angielski
Jestem doświadczona i umiem dobrze przekazywać wiedzę. Posiadam mnóstwo materiałów i pomocy multimedialnych. Moi uczniowe z powodzeniem zdają egzaminy Cambridge i maturę.
5 Adamski angielski
nauczyciel-jasno stawiający cele,wymagający i wspólnie z uczniem dążącym do celu. człowiek-spolegliwy,życzliwy i otwarty na współpracę z innymi. osiągnięcia-uczniowie osiągają dobre wyniki,zdają egzaminy do których są przygotowywani i są tacy,którzy obecnie są nauczycielami j.angielskiego
6 ADRIANNA angielski
Od 10/2012 zamierzam kontynuować studia zaoczne w Katedrze Filologii Angielskiej przy US celem uzyskania tytułu magistra.
7 af.fictionate angielski
Brak informacji
8 AggieSpark angielski
Jestem przede wszystkim osobą energiczną, głodną wiedzy każdej dziedziny życia, rozważnie podejmuję wyzwania. Traktuję ludzi z ciekawością i szacunkiem, tak jakbym chciała żeby mnie traktowano. Nie poddaję się łatwo na słuchaczach, dlatego cieszę się z ich najmniejszych osiągnięć i sukcesów.
9 Agnes2016 angielski
Jestem osobą solidną i rzetelną, otwartą na nowe wyzwania, pełną zaangażowania. Ponadto jestem osobą sympatyczną, cierpliwą, komunikatywną i nawiązywanie kontaktu z uczniami nigdy nie stanowiło dla mnie problemu. Poza tym jestem nauczycielem wymagającym i zaangażowanym w swoją pracę, odpowiedzialnie podchodzę do stawianych mi zadań oraz szybko się uczę.
10 agnieszka99 angielski, francuski
Jestem otwarta na ludzi, lubię nawiązywać nowe kontakty i raczej nie mam problemów z dogadywaniem się z innymi. Wiele osób powtarza mi, że mam najważniejsze cechy nauczyciela - cierpliwość, zainteresowanie i chęć dzielenia się wiedzą, a także potrzebę ciągłego doskonalenia się. Wierzę, że nie ma ideałów, ale zawsze nad czymś można popracować. Uczenie innych daje mi prawdziwą satysfakcję, dlatego lubię to robić, dzielić się z innymi tym, co sama zdołałam zrozumieć.
0-100 100-200