korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Szczecin
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie zachodniopomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie zachodniopomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 174 lektorów.
język angielski Szczecin
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 19681002 angielski
Brak informacji
2 aaaa1111 angielski
Jestem doświadczona i umiem dobrze przekazywać wiedzę. Posiadam mnóstwo materiałów i pomocy multimedialnych. Moi uczniowe z powodzeniem zdają egzaminy Cambridge i maturę.
3 Adam.hiszp.ang.niem angielski, hiszpański, niemiecki
Jestem absolwentem prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. W roku 2008 ukończyłem studia licencjackie na kierunku: filologia angielskiego, specjalność: nauczyciel dwóch języków obcych (angielski i niemiecki). Obecnie jestem studentem studiów doktoranckich na wydziale prawa Europejskiego Uniwersytetu Viadrina. Od roku 2005 przeprowadziłem ok. 800 godzin lekcyjnych z j. hiszpańskiego i angielskiego (poziomy początkujący oraz zaawansowane) dla Stowarzyszenia Parakletos w Słubicach. Od 3 lat udzielam także korepetycji z języka hiszpańskiego - ok 10 godzin w tygodniu. Od 2 lat udzielam korepetycji z języka angielskiego i niemieckiego (po ok. 5 godzin tygodniowo). Przez rok uczyłem jedną osobę (osoba dwujęzyczna - Hiszpanka wychowana w Niemczech) języka polskiego jako obcego. Moje zajęcia, zarówno indywidualne, jak i grupowe, są adresowane głównie do studentów Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie. W wielu przypadkach celem zajęć jest przygotowanie studenta do wyjazdu zagranicznego. Poza tym nauczałem także osoby dorosłe i licealistów. Przez dwa semestry prowadziłem na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie zajęcia dydaktyczne w języku angielskim z teorii państwa oraz z ochrony praw człowieka. W ten sposób zyskałem cenne doświadczenie w pracy w grupach międzynarodowych. Obecnie przygotowuję sie intensywnie do egzaminu z języka hiszpańskiego DELE Superior (odpowiednik angielskiego Proficiency), który zamierzam złożyć w listopadzie. Oprócz tego, posiadam bogate doświadczenia w zakresie tłumaczeń. Sporządzałem tłumaczenia z języka angielskiego (medyczne - podręcznik, techniczne), z niemieckiego (historia sztuki, współpraca z muzeum regionalnym w Altranft - Niemcy) oraz hiszpańskiego (dokumenty związane z zatrudnieniem). Kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu pozwoliło mi skrystalizować moje plany zawodowe. W ciągu ostatnich kilku lat odkryłem, że nauczanie oraz kontakt z ludźmi są dla mnie źródłem satysfakcji i prawdziwej radości. Języki obce są moją pasją, dlatego posiadam ogromną motywację do dalszego kształcenia zawodowego. Połączenie wiedzy prawniczej z kompetencjami językowymi sprawia, iż mogę także prowadzić kursy z zakresu języka prawniczego i ekonomicznego.
4 Adamski angielski
nauczyciel-jasno stawiający cele,wymagający i wspólnie z uczniem dążącym do celu. człowiek-spolegliwy,życzliwy i otwarty na współpracę z innymi. osiągnięcia-uczniowie osiągają dobre wyniki,zdają egzaminy do których są przygotowywani i są tacy,którzy obecnie są nauczycielami j.angielskiego
5 ADRIANNA angielski
Od 10/2012 zamierzam kontynuować studia zaoczne w Katedrze Filologii Angielskiej przy US celem uzyskania tytułu magistra.
6 af.fictionate angielski
Brak informacji
7 AggieSpark angielski
Jestem przede wszystkim osobą energiczną, głodną wiedzy każdej dziedziny życia, rozważnie podejmuję wyzwania. Traktuję ludzi z ciekawością i szacunkiem, tak jakbym chciała żeby mnie traktowano. Nie poddaję się łatwo na słuchaczach, dlatego cieszę się z ich najmniejszych osiągnięć i sukcesów.
8 Agnes2016 angielski
Jestem osobą solidną i rzetelną, otwartą na nowe wyzwania, pełną zaangażowania. Ponadto jestem osobą sympatyczną, cierpliwą, komunikatywną i nawiązywanie kontaktu z uczniami nigdy nie stanowiło dla mnie problemu. Poza tym jestem nauczycielem wymagającym i zaangażowanym w swoją pracę, odpowiedzialnie podchodzę do stawianych mi zadań oraz szybko się uczę.
9 agnieszka99 angielski, francuski
Jestem otwarta na ludzi, lubię nawiązywać nowe kontakty i raczej nie mam problemów z dogadywaniem się z innymi. Wiele osób powtarza mi, że mam najważniejsze cechy nauczyciela - cierpliwość, zainteresowanie i chęć dzielenia się wiedzą, a także potrzebę ciągłego doskonalenia się. Wierzę, że nie ma ideałów, ale zawsze nad czymś można popracować. Uczenie innych daje mi prawdziwą satysfakcję, dlatego lubię to robić, dzielić się z innymi tym, co sama zdołałam zrozumieć.
10 agszcz1958 angielski
Brak informacji
0-100 100-200