korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- województwo: świętokrzyskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie świętokrzyskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w mieście Kielce


Przejdź do:
  Znaleziono 311 lektorów.
język angielski świętokrzyskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 19782005 angielski
Brak informacji
2 Ada1120 angielski
Jestem osobą dobrze zorganizowaną i sumienną. Jako nauczyciel korzystam z różnych metod nauczania i ciągle staram się rozwijać i inwestować w siebie. Bardzo lubię pracę z ludźmi i największą radość sprawia mi, kiedy mogę obserwować postępy swoich uczniów. Staram się uczyć tak, aby zarazić lub chociaż zaszczepić, w każdym miłość do nauki języka angielskiego. Aby się o tym przekonać, zapraszam do współpracy.
3 adamorigami angielski
Brak informacji
4 adapter angielski, łacina
Brak informacji
5 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
6 Adulka angielski
Jetsem nauczycielem z dość duzym doswiadczeniem. Pracowałam zarówno w szkołach podstawowych, gimnazjum jak i średnich. Jestem egzaminatorem maturalnym w zakresie języka angielskiego. Ukończyłam kurs języka angielskiego w biznesie. Pewien czas przebywałam w Wielkiej Brytanii co pozwoliło mi trochę inaczej spojżeć na język obcy, zauważyć jego stronę użyteczną a nie tylko suche wkuwanie. ponadto pracowałam w róznych miejscach, uczeszczałam do szkoły językowej co dało mi kontakt z językiem obcym w wydaniu róznych narodowosci. Myślę że to wszystko sprawia że jestem autentyczna w tym co robie i to pomaga mnie w pracy a moim uczniom w nauce.
7 aga-aga5 angielski, łacina
Myslę, że jestem doświadczonym nauczycielem, uczyłam we wszystkich typach szkół poza przedszkolem. Moim atutem jest praca w kolegium językowym, w którym kształcę przyszłych nauczycieli języka angielskiego. To oznacza, że jestem na bieżąco z najnowszymi metodami uczenia oraz że wykorzystuję i poszerzam swoją wiedzę non stop. O mojej skuteczności jako nauczyciela świadczą: dobre wykształcenie, praktyka, informacje zwrotne na temat postępów moich uczniów (dobrze zdane matury i inne egzaminy) oraz referencje od moich obecnych pracodawców. Cały czas ćwiczę język angielski w praktyce, wyjeżdżając często za granicę i biorąc udział w spotkaniach z obcokrajowcami (tłumaczenia, pełnienie roli przewodnika itp.)
8 aga.gebska angielski
Brak informacji
9 agaanglik angielski
Brak informacji
10 agaciel angielski
Brak informacji