korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- województwo: śląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w mieście Częstochowa
Katalog lektorów języka angielskiego w mieście Katowice


Przejdź do:
  Znaleziono 1516 lektorów.
język angielski śląskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 angielski
Brak informacji
2 -karolcia85- angielski
Brak informacji
3 .3101mm. angielski, niemiecki
Jestem nauczycielem kontraktowym, posiadam doświadczenie w nauczaniu j. ang. w każdej grupie wiekowej (dzieci od lat 3 po osoby dorosłe). Uczyłam j. ang. w dwóch szkołach podstawowych, byłam wychowawcą klasy, opiekunem samorządu szkolnego, dorywczo pracowałam w szkole językowej, od 2008 roku nieprzerwanie udzielam korepetycji. Brałam udział w projekcie edukacyjnym Szkoła dobrych pomysłów, współfinansowanym ze środków unijnych, do którego przygotowałam program nauczania j. ang. w oparciu o podane wskazówki. Jestem nauczycielem obiektywnym i sprawiedliwym, lubianym przez uczniów. Jestem osobą niekonfliktową, odpowiedzialną o wysoko rozwiniętych kompetencjach interpersonalnych, potrafię nawiązywać pozytywne relacje z ludźmi, poważnie traktuję swoje obowiązki. Dbam o współpracę z rodzicami. Moja praca była pozytywnie opiniowana przez przełożonych, o czym świadczą wystawione przez nich referencje.
4 0000KAJMAN7 angielski
+ sumienny + łatwo dostosowywuję się do wymagań zleceniodawcy + poczucie humoru
5 04091975 angielski
Uważam, że cechujące mnie zdolności lingwistyczne i wychowawcze oraz pozytywne relacje z ludźmi, młodzieżą oraz z dziećmi, predestynują mnie do pracy w szkolnictwie. Bardzo chciałabym uzyskać możliwość spożytkowania tychże moich umiejętności oraz dotychczasowego doświadczenia zawodowego, a przede wszystkim mych zdolności pedagogicznych, zamiłowania do pracy z dziećmi, zapału, energii oraz motywacji do osiągnięcia sukcesu w pracy.
6 1357abcd angielski
Jestem nauczycielem z długoletnim doświadczeniem. Pracowałam z dziećmi w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym, szkolnym oraz z młodzieżą gimnazjalną, licealną jak i z osobami dorosłymi. Moi uczniowie zdobywali czołowe miejsca w olimpiadach oraz konkursach z języka angielskiego( laureaci, finaliści ). W związku z powyższym otrzymywałam nagrody dyrektora za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej oraz jako wyróżnienie zostałam oddelegowana na Sympozjum szkoleniowe w Dębe koło Warszawy. Czerpię dużą satysfakcję,że mogę dzielić się swoją wiedzą z uczniami. Jestem nauczycielem z powołania. Należę do osób cierpliwych, opanowanych, wyrozumiałych, uczciwych oraz odpowiedzialnych. Rzetelnie wykonuję swoje obowiązki oraz posiadam umiejętności w przekazywaniu wiedzy. Jestem nauczycielem lubianym i szanowanym zarówno przez uczniów jak i ich rodziców.
7 1359-LKTK angielski, rosyjski
Jestem emerytowanym nauczycielem języka angielskiego. Pracowałem na różnych szczeblach, od wychowania przedszkolnego i szkoły podstawowej poprzez gimnazjum aż po szkołę średnią. Znam więc wymagania edukacyjne na poszczególnych etapach kształcenia. Nadal bardzo uważnie śledzę zmiany w systemie nauczania jakie zachodzą w oświacie. Uczestniczę w spotkaniach indywidualnych i konferencjach organizowanych przez wydawnictwa edukacyjne. Potrafię przekazywać wiedzę i kształtować umiejętności uczniów w przystępny sposób. Dbam o miłą, życzliwą atmosferę. Jestem otwarty na nowinki technologiczne. W swojej pracy zawodowej byłem koordynatorem wielu międzynarodowych projektów edukacyjnych Comenius, Leonardo da Vinci a potem Erasmus+. Moi uczniowie uczestniczyli w międzynarodowych wymianach i stażach zawodowych w Anglii i Hiszpanii.
8 16081953 angielski
moim głównym atutem jest umiejętność dostosowywania metod nauczania do indywidualnych zdolności, potrzeb i osobowości studentów, nauczanie jest jedną z moich pasji i potrafię pasjami zarażać
9 1958karo angielski
Brak informacji
10 212agamojapraca angielski
Nauczanie języka angielskiego jest moja pasją od 2002 roku. Regularnie od 2002 roku uczę dzieci i młodzież języka angielskiego prowadząc prywatne lekcje i korepetycje. Od roku 2005 uczę języka angielskiego w szkołach podstawowych i gimnazjach. Jestem nauczycielem kreatywnym, lubiącym nowe wyzwania i kochającym swoją pracę oraz kontakt z dziećmi i młodzieżą. Jestem osobą odpowiedzialną, sumienną i cierpliwą.