korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Rzeszów
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podkarpackim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie podkarpackim


Przejdź do:
  Znaleziono 268 lektorów.
język angielski Rzeszów
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 7welcome angielski
Jestem osobą łatwo nawiazujacą kontakty, w pracy jestem wymagająca w sosunku do siebie i do tych, których nauczam. Umiem stawiać cele i je realizować. Cenię dobre poczucie humoru, zdrowe ambicje i kreatywność. Lubię pomagać innym i jestem bardzo rodzinna.
2 abaft27 angielski
Brak informacji
3 ada.w. angielski
Brak informacji
4 agarog116 angielski
Brak informacji
5 AgaSta angielski
Mam doświadczenie w pracy z dorosłymi, prowadziłam kursy dla firm oraz brałam udział w projekcie unijnym, gdzie uczyłam metodą SITA. Ponadto ponad rok mieszkałam i pracowałam w Irlandii.
6 agataper angielski
Łatwo nawiązuję kontakty. Jestem osobą ambitną, szukam nowych wyzwań. Podczas swoich doświadczeń zawodowych nauczyłam się odpowiedzialności, rzetelności, a także cierpliwości. Powierzone mi zadania wykonuję dokładnie, potrafię pracować samodzielnie, jak i w zespole. Moim celem jest praca, która pozwoliłaby mi rozwijać i wykorzystywać nabytą wiedzę. Jestem pewna, że sprostam oczekiwaniom, wywiązując się z nałożonych na mnie obowiązków.
7 agnieszka.l angielski, hiszpański
Brak informacji
8 Agnieszka1 angielski
Jestem energiczna, otwarta, lubię pracę z ludźmi, kursy dostosowuję do potrzeb klienta. Zapewniam przyjazną atmosferę, zróżnicowane materiały i formy pracy oraz efektywną naukę.
9 agnieszka911118 angielski
Jestem studentką IV roku filologii angielskiej o specjalności nauczycielskiej. Oferuję pomoc uczniom w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania. Zapewniam indywidualne podejście do ucznia, bezstresową atmosferę oraz własne i profesjonalne materiały. Mogę pomóc z wytłumaczeniem skomplikowanej gramatyki, poprawieniem wymowy, jak również przygotowaniem uczniów do testów, egzaminów i matury. Oferuję również konwersacje, tłumaczenia oraz korektę artykułów i prac.
10 agnieszkaang angielski
Jako absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Sandomierzu, Uniwersytetu Marie-Curie Skłodowskiej oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego jestem entuzjastycznym i kreatywnym nauczycielem języka angielskiego oraz muzyki. Zdobycie tytułu zawodowego muzyk instrumentalista w zakresie gry na fortepianie oraz zdobycie kwalifikacji również jako nauczyciel muzyki sprawiło, że z pasją staram się wykorzystywać elementy muzyczne w nauczaniu języka obcego dzieci i młodzieży. Poszukuje nowych i korzystam z wielu już opracowanych metod i technik nauczania tak, by nauka języka angielskiego była jak najefektywniejsza. Jestem ambitna, pracowita, odpowiedzialna i otwarta na nowe doświadczenia. Jako nauczyciel staram się zarażać entuzjazmem do przedmiotu tak by moi uczniowie zgłębiali jego tajniki chętnie i z pasją. Jestem cierpliwa, punktualna i zapewniam przyjemną atmosferę na moich zajęciach.