korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- województwo: pomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w mieście Gdańsk
Katalog lektorów języka angielskiego w mieście Gdynia


Przejdź do:
  Znaleziono 647 lektorów.
język angielski pomorskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 03 06 2003 angielski
Jestem osobą dojrzałą i odpowiedzialną , bardzo komunikatywną , obowiązkową i tego samego oczekuję od moich podopiecznych . Potrafię dostosować się do każdej sytuacji warunków . Myślę że jestem nauczycielem wymagającym ale potrafię dostosować umiejętności ucznia do jego możliwości .
2 210954 angielski
jestem nauczycielem dyplomowanym, doświadczonym, cierpliwym i bezkonfliktowym.
3 44444444 angielski
Witam! Jestem od kilku lat nauczycielką języka angielskiego i bardzo lubię uczyć zarówno dzieci jak i dorosłych. Najlepiej pracuje mi się z uczniami wrażliwymi i ciekawymi świata, otwartymi na nowe wyzwania. Sama jestem taką osobą więc wspólnymi siłami udaje się nam wiele osiągnąć. Moi uczniowie pomyślnie zdają egzaminy maturalne i nie tylko. Bardzo chętnie pomagam w tłumaczeniach tekstów ogólnych, literackich, w zakresie szeroko pojętej kultury i sztuki. Kocham język angielski i wpajam tę miłość swoim uczniom aby wspólnymi siłami osiągnąć zamierzony sukces. 1
4 84marta angielski
Szanowni Państwo, W 2009 roku otrzymałam tytuł magistra filologii angielskiej. Posiadam bogate doświadczenie w nauczaniu osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Moimi atutami są przede wszystkim pracowitość i odpowiedzialność. Posiadam umiejętność pracy w zespole i zdolności organizacyjne. Jestem osobą obowiązkową i dokładną, dlatego też uważam, że w pełni sprostam Państwa wymaganiom i założeniom. Staram się utrzymywać dobre stosunki z współpracownikami, uczniami, jednocześnie wciąż poszukując lepszych metod nauczania.
5 adamnauczyciel angielski
Przez ostatnie 9 lat byłem lektorem w Eaton Truck Components w Tczewie i innych instytucjach zajmujących się nauczaniem j. angielskiego. Posługuję się j. angielskim od 40 lat. Pochodzę z rodziny o tradycjach nauczycielskich ( j.angielski ). Pracowałem w Anglii, Polsce, gdzie byłem oceniany jako sumienny profesjonalista. Moi studenci z powodzeniem prowadzą działalność biznesową posługując się j. angielskim praktycznie na całym świecie.
6 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
7 AdrianSFO angielski
Brak informacji
8 ag.kozlowska angielski
Brak informacji
9 aga-1981 angielski
Brak informacji
10 Aga12345 angielski
Lubię uczyć dzieci oraz młodzież, a także chętnie pomagać im w trudnościach w nauce języka angielskiego. Jestem młodą, energiczną osobą, która jest pozywtynie nastawiona do życia. Moim atutem jest punktualność oraz zorganizowanie. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku fililogia angielska oraz studia magisterskie na kierunku historia specjalność: stosunki międzynarodowe. Obecnie ukończyłam kurs pedagogiczny, aby być dobrze przygotowaną do pracy w oświacie. Od roku 2007 udzielam korepetycji. W czasie studiów wyjeżdzałam na wakacje do Wielkiej Brytanii do pracy. Nie boję się nowych wyzwań.