korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- województwo: podkarpackie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podkarpackim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w mieście Rzeszów


Przejdź do:
  Znaleziono 494 lektorów.
język angielski podkarpackie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 7welcome angielski
Jestem osobą łatwo nawiazujacą kontakty, w pracy jestem wymagająca w sosunku do siebie i do tych, których nauczam. Umiem stawiać cele i je realizować. Cenię dobre poczucie humoru, zdrowe ambicje i kreatywność. Lubię pomagać innym i jestem bardzo rodzinna.
2 aabbccdd angielski
Brak informacji
3 ada.w. angielski
Brak informacji
4 adamorigami angielski
Brak informacji
5 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
6 agalk6 angielski
Jestem nauczycielem dyplomowanym i aktywnym egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie. Moje mocne strony to dokładność i rzetelność w wywiązywaniu się z powierzonych obowiązków. Łatwo nawiązuję kontakty i lubię wyzwania.
7 AgaM86 angielski
Prowadze zajecia indywidualne oraz grupowe. Chetnie wykorzystuje nowe technologie oraz korzystam z roznorodnych materialow. Mam dobry kontakt zarowno z dziecmi, mlodzieza jak i osobami doroslymi. Jestem otwarta i pelna energii. Stawiam na komunikcje!
8 agarog116 angielski
Brak informacji
9 AgaSta angielski
Mam doświadczenie w pracy z dorosłymi, prowadziłam kursy dla firm oraz brałam udział w projekcie unijnym, gdzie uczyłam metodą SITA. Ponadto ponad rok mieszkałam i pracowałam w Irlandii.
10 agataper angielski
Łatwo nawiązuję kontakty. Jestem osobą ambitną, szukam nowych wyzwań. Podczas swoich doświadczeń zawodowych nauczyłam się odpowiedzialności, rzetelności, a także cierpliwości. Powierzone mi zadania wykonuję dokładnie, potrafię pracować samodzielnie, jak i w zespole. Moim celem jest praca, która pozwoliłaby mi rozwijać i wykorzystywać nabytą wiedzę. Jestem pewna, że sprostam oczekiwaniom, wywiązując się z nałożonych na mnie obowiązków.