korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Olsztyn
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie warmińsko-mazurskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie warmińsko-mazurskim


Przejdź do:
  Znaleziono 137 lektorów.
język angielski Olsztyn
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 25tetiana25 angielski
Brak informacji
2 2inspire angielski
Witam. Jestem człowiekiem szczęśliwym, ponieważ robię to, co kocham. Nauczanie tym samym jest dla mnie czymś więcej niż tylko pracą - dla mnie to misja. Jestem osobą odpowiedzialną, zdyscyplinowaną, kreatywną, komunikatywną, a dzięki obcowaniu w różnych środowiskach doświadczoną w kontaktach z ludźmi. Obecnie jestem studentką studiów doktoranckich na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim i jestem w trakcie pisania dysertacji. Jeśli chodzi o doświadczenie zawodowe, dwukrotnie (dwa lata) brałam udział w projektach międzynarowodych, ucząc obcokrajowców języka angielskiego w Polsce. Przy projektach tych pełniłam również funkcję koordynatora ds kulturowych. Moje doświadczenie jest rozwijane każdego roku pracą w Anglii na stanowisku nauczyciela języka angielskiego, gdzie cieszę się dużym uznaniem i dobrą opinią, oraz zapraszana jestem do współpracy już od dwóch lat. Zapraszam serdecznie do współpracy i Państwa.
3 aganowowiejska angielski
Brak informacji
4 agasta30 angielski
Jestem osobą komunikatywną. Umiem nawiązywać kontakty z ludźmi dorosłymi jak i dziećmi. Jestem cierpliwa, punktualna. W pracy realizuję cele postawione mi odgórnie oraz swoje własne. Na lekcjach staram się by uczeń nie nudził się. Bardzo lubię dzieci i uważam, że mam z nimi świetny kontakt.
5 agatag angielski
Lektor z 19-letnim doświadczeniem, pracowałam we wszystkich typach szkół, również jako wykładowca i doradca metodyczny.
6 agatalichy angielski
Jestem osobą komunikatywną, bardzo łatwo nawiązuję kontakty z uczniami. Uchodzę za osobę zaradną i bezkonfliktową.Potrafię kreatywnie pracować w zespole a także umiejętnie rozwiązywać ewentualne konflikty na lini uczeń - nauczyciel. Potrafię pracować w sytuacjach stresujących i wciąż szukam nowych wyzwań. Staram się utrzymywać dobre stosunki z współpracownikami, uczniami i ich rodzicami jednocześnie wciąż poszukując lepszych metod nauczania. Jako nauczyciel w pracy najbardziej motywuje mnie satysfakcja uczniów, możliwość poznawania nowych ludzi i podejmowania wyzwań.
7 aleksi.sz angielski
Brak informacji
8 Alexandra angielski
Jestem osobą kreatywną, mam duże doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych. Do swoich obowiązków podchodzę sumiennie. Metodę nauczania dostosowuję do potrzeb i możliwości ucznia. Obecnie uczę w szkole językowej oraz prowadzę zajęcia przez internet. Prowadzę działalność gospodarczą.
9 alwita angielski
Jestem osobą komunikatywną,kreatywną, ambitną , sumienną o poważnym podejściu do pracy ,bardzo dobrym przygotowaniu do nauki języka angielskiego i wieloletnim doświadczeniu w nauczaniu. Prowadziłam własną szkołę języka angielskiego, przygotowywałam pracowników Urzędu Statystycznego w Olsztynie do egzaminu z języka angielskiego w ramach służby cywilnej,utrzymuję regularny kontakt i współpracę z konsultantem metodycznym WM- ODN w Olsztynie, przewodniczącą CEEPLOL ( Polski Związek Logopedyczny Region Warmińsko- Mazurski - tłumaczenie dokumentów do Parlamentu Europejskiego) w Olsztynie oraz przedstawicielem Pearson Longman( jestem jednym z recenzentów \\\"Longman Egzamin Gimnazjalny \\\"tego wydawnictwa). Jestem zainteresowana pracą w placówkach pozaszkolnych (metodyczno-oświatowych) jak również pracą w szkolnictwie wyższym, nauczaniem języka angielskiego osób dorosłych.
10 An-Kom66 angielski
Długoletnia praca w wojsku oraz na kursach współfinansowanych z funduszy europejskich nauczyła mnie samodyscypliny, odpowiedzialności i działania w warunkach stresu. Umiem dobrze nawiązywać kontakt ze swoimi studentami.
0-100 100-200