korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Olsztyn
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie warmińsko-mazurskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie warmińsko-mazurskim


Przejdź do:
  Znaleziono 133 lektorów.
język angielski Olsztyn
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 25tetiana25 angielski
Brak informacji
2 2inspire angielski
Witam. Jestem człowiekiem szczęśliwym, ponieważ robię to, co kocham. Nauczanie tym samym jest dla mnie czymś więcej niż tylko pracą - dla mnie to misja. Jestem osobą odpowiedzialną, zdyscyplinowaną, kreatywną, komunikatywną, a dzięki obcowaniu w różnych środowiskach doświadczoną w kontaktach z ludźmi. Obecnie jestem studentką studiów doktoranckich na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim i jestem w trakcie pisania dysertacji. Jeśli chodzi o doświadczenie zawodowe, dwukrotnie (dwa lata) brałam udział w projektach międzynarowodych, ucząc obcokrajowców języka angielskiego w Polsce. Przy projektach tych pełniłam również funkcję koordynatora ds kulturowych. Moje doświadczenie jest rozwijane każdego roku pracą w Anglii na stanowisku nauczyciela języka angielskiego, gdzie cieszę się dużym uznaniem i dobrą opinią, oraz zapraszana jestem do współpracy już od dwóch lat. Zapraszam serdecznie do współpracy i Państwa.
3 aganowowiejska angielski
Brak informacji
4 agatalichy angielski
Jestem osobą komunikatywną, bardzo łatwo nawiązuję kontakty z uczniami. Uchodzę za osobę zaradną i bezkonfliktową.Potrafię kreatywnie pracować w zespole a także umiejętnie rozwiązywać ewentualne konflikty na lini uczeń - nauczyciel. Potrafię pracować w sytuacjach stresujących i wciąż szukam nowych wyzwań. Staram się utrzymywać dobre stosunki z współpracownikami, uczniami i ich rodzicami jednocześnie wciąż poszukując lepszych metod nauczania. Jako nauczyciel w pracy najbardziej motywuje mnie satysfakcja uczniów, możliwość poznawania nowych ludzi i podejmowania wyzwań.
5 agnieszkab829 angielski, polski dla cudzoziemców, rosyjski
Jestem osobą odpowiedzialną, lojalną, uczciwą i pozytywną. Prowadząc zajęcia ze studentami lub kursantami staram się zapoznać ich z polską kulturą, tradycją (jeśli są to zajęcia z języka polskiego jako obcego). Na zajęciach korzystam z danych książek dopasowanych do kursu, ale również z własnych materiałów dodatkowych, pokazuję im również piosenki dopasowane do lekcji. Na wyższych poziomach próbuję rozszerzać maksymalnie słownictwo. Do każdego staram się podchodzić indywidualnie. Jeśli ktoś potrzebuje więcej czasu, uwagi, cierpliwości to próbuję z taką osobą pracować wolniej, pokazać inne przykłady, żeby było mu łatwiej coś zrozumieć.
6 aleksi.sz angielski
Brak informacji
7 anchi123 angielski
Swoje zdolności pedagogiczne rozwinęłam na wielokrotnych praktykach w szkole oraz nauczając prywatnie, przygotowując do egzaminów, prowadząc zajęcia korekcyjne dla dzieci oraz dorosłych. Nauczyło mnie to dużej cierpliwości, umiejętności pracy w trudnych warunkach i wykorzystywania w praktyce technik motywacyjnych, jakie nabyłam na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Łatwo nawiązuję kontakty oraz staram się zdobywać sympatię uczniów poczuciem humoru, zrozumieniem oraz zdrowym podejściem do życia. Nauczanie zarówno dzieci, jak i dorosłych jest dla mnie ogromną przyjemnością. Ze swojej strony poza teoretyczną wiedzą z zakresu ekonomii, zarządzania oraz bardzo dobrej znajomości języka angielskiego również w tym obszarze, pragnę zaoferować pełne zaangażowanie, dyspozycyjność oraz pracowitość. . Wierzę również, iż rozwijanie mych pasji, jakimi między innymi jest śpiew, taniec oraz capoeira, nauczyło mnie cierpliwości oraz determinacji w każdym aspekcie życia, co wydaje mi się być doskonałym atutem na stanowisku, na które aplikuje. Doświadczenie zawodowe udowodniło mi, iż potrafię nawiązać bardzo dobry kontakt z ludźmi oraz słuchać i czerpać od nich wiedzę, nawet jeśli mym zadaniem jest ich nauczać.
8 Anetac angielski
Jestem doświadczonym nauczycielem języka angielskiego. Pracowałam w szkołach językowych (dzieci, młodzież i dorośli), w Nauczycielskich Kolegiach Języków Obcych oraz w szkole średniej. Ponadto jestem tłumaczem przysięgłym od 2000 roku. Jestem osobą ambitną, dobrze zorganizowaną, mobilną. obowiązkową, rzetelną, otwartą na kontakty z ludźmi i nowe wyzwania. Łatwo nawiązyję kontakty i lubię pracę z ludźmi. Od 20 marca 2020 nauczam zdalnie na platformie Zoom.
9 angel6362 angielski
Brak informacji
10 angielski3 angielski
Brak informacji
0-100 100-200