korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- województwo: małopolskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w mieście Kraków


Przejdź do:
  Znaleziono 928 lektorów.
język angielski małopolskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 123Magdalena angielski
Jestem osobą wymagającą, ale cierpliwą i otwartą. Stale podnoszę swoje kwalifikacje. W wolnych chwilach rysuję, gotuję albo ćwiczę jogę.
2 1976anna angielski
Pracuję z dużym zaangażowaniem maksymalnie wykorzystując czas przeznaczony dla słuchacza. Przygotowuję bardzo starannie swoje zajęcia używając różnych metod i technik. Potrafię słuchać swoich uczniów i dopasowywać plan do ich potrzeb.
3 1Agnieszka angielski
Jestem nauczycielem z prawdziwą pasją, angielski to nie tylko mój zawód, to moja miłość. Jestem człowiekiem odpowiedzialnym, sumiennie wypełniam powierzone mi zadania i obowiązki. Potrafię poświęcić się pracy, pracując pod presją czasu. Można mnie obdarzyć zaufaniem. Szukam pracy na pełen etat, lub na kilka godzin.
4 20100501 angielski
Brak informacji
5 3101977 angielski, francuski
Jestem ambitnym, energicznym i kreatywnym nauczycielem. pracującym także społecznie na rzecz szkoły i młodzięży (prowadziłam bezpłatnie kurs j. francuskiego dla osób chętnych), angażującym się w życie szkoły i w pracę dla jej dobra (przygotowywałam z kolężankami obecnie realizowany w szkole projekt \" Angielski- mój paszport do lepszej przyszłości\" finansowany z funduszy Unii Europejskiej. Posiadany przezemnie stopień awansu zawodowego to: nauczyciel kontraktowy. Lubię pracę z dziećmi i z młodzieżą o czym przekonałam się w czasie kilkuletniej pracy zawodowej. Posiadam doświadczenie w nauczaniu różnych grup wiekowych (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, dorośli).
6 71041605109 angielski
Brak informacji
7 83000000 angielski
W zawodzie nauczyciela pracuję od 3 lat. Uczę w liceum, technikum i liceum profilowanym. Oprócz języka ogólnego, uczę języka zawodowego w technikum ekonomiczny. Myślę, że jestem nauczycielem solidnym zawsze przygotowanym do zajęć uwżnie planującym kolejne lekcje. Najważniejszą sprawą jest matura zarówno dla mnie jak i moich uczniów, dlatego ćwiczymy wszystkie kompetencje językowe. Jestem osobą cierpliwą biorącą pod uwagę indywidualne potrzeby uczniów. Uczestniczę w wymianach międzynarodowych jak również prowadzę zajęcia pozalekcyjne sponsorowane przez Unię. Uczniowie dażą mnie zaufaniem i szacunkiem.
8 a.kutrzeba angielski
Witam Państwa, jestem młodą kobietą uczącą języka angielskiego który jest moją pasją odkąd zaczęłam go studiować. Do nauczania podchodzę bardzo poważnie ponieważ dobry nauczyciel jest ogromnie istotny w procesie uczenia się angielskiego. Bardzo lubię pracować z dziećmi, szczególnie podczas zajęć indywidualnych. Praca z dorosłymi i młodzieżą sprawia mi wielką przyjemność przez ich chęci do nauki. Zawsze staram się przygotowywać zajęcia interesujące dla grupy bądź ucznia. Wykorzystuje piosenki, gry, zabawy i ćwiczenia które zachęcą moich uczniów do nauki. Podczas zajęć kładę największy nacisk na słownictwo i mówienie. Chętnie poprowadzę zajęcia, które będą dla mnie nowym wyzwaniem.
9 a.laskowska angielski
Bardzo lubię uczyć angielskiego, moje grupy docelowe zmieniały się wraz z zmianami w mojej karierze lektorsko - korepetytorskiej. Moi uczniowie byli na wszystkich poziomach edukacji jak i wieku. Przez 5 lat prowadziłam własną mini szkółkę języka angielskiego. Obecnie preferuje naukę online.
10 abajowska angielski
Brak informacji