korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- województwo: lubuskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubuskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w mieście Gorzów Wielkopolski
Katalog lektorów języka angielskiego w mieście Zielona Góra


Przejdź do:
  Znaleziono 225 lektorów.
język angielski lubuskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 adamczakm angielski
Dyspozycyjny, odpowiedzialny, profesjonalnie podchodzacy nauczyciel jezyka angielskiego z duzym doswiadczeniem w zakresie prowadzenia rozmaitych kursow oraz tlumaczen.
2 Adamski angielski
nauczyciel-jasno stawiający cele,wymagający i wspólnie z uczniem dążącym do celu. człowiek-spolegliwy,życzliwy i otwarty na współpracę z innymi. osiągnięcia-uczniowie osiągają dobre wyniki,zdają egzaminy do których są przygotowywani i są tacy,którzy obecnie są nauczycielami j.angielskiego
3 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
4 adrinow angielski
jestem osobą otwartą, dobrze czującą się w kontaktach interpersonalnych.
5 agabin75 angielski
Jestem doświadczonym nauczycielem, ciągle entuzjastycznie nastawioną do pracy z dziećmi, pozytywnie nastawioną na nowinki metodyczne z języka angielskiego. Najbardziej odpowiada mi praca z dziećmi ze szkoły podstawowej i młodszych, a także młodzieżą gimnazjalną. Jestem osobą kreatywną, dynamiczną, o czym świadczyć również może tegoroczna ocena wyróżniająca mojego dorobku wystawiona przez dyrekcję szkoły, w której pracuję. Co roku mam laureatów konkursów ogólnopolskich z języka angielskiego. Jestem zainteresowana pracą w wakacje- w miesiącu lipcu, nawet codziennie, ale bez weekendów.
6 agakac angielski
Brak informacji
7 agata27 angielski
Brak informacji
8 AgataM83 angielski
Brak informacji
9 agawil75 angielski
Jestem osobą otwartą i pracowitą. Uczenie innych sprawia mi przyjemność. Lubię patrzeć jak moi uczniowie coraz więcej potrafią i przechodzą na kolejny poziom nauki języka.
10 aggie23 angielski
Brak informacji