korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Łódź
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie łódzkim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie łódzkim


Przejdź do:
  Znaleziono 525 lektorów.
język angielski Łódź
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 -Margritt- angielski
Język angielski jest ze mną od 1 klasy szkoły podstawowej. Dał mi wolność, pewność siebie, nauczył konsekwencji i cierpliwości. Wiem, że jego znajomość daje możliwość spojrzenia na świat z zupełnie innej perspektywy - umożliwił mi ponad roczny pobyt zagranicą m.in. w Londynie i Antwerpii; bywa również jednym z głównych argumentów w przypadku awansu zawodowego. //// Przekazując swoją wiedzę dalej, chcę dawać tę swobodę w obszarze komunikacji swoim uczniom. Stawiam nacisk na komunikację, efektywne wykorzystanie czasu na zajęciach jak i później przez ucznia w domu. Staram się w miarę możliwości pracować na autentycznych materiałach językowych (np. audycje BBC, artykuły prasowe etc.).
2 0ewenpl0 angielski
Jestem nauczycielem cierpliwym i wymagającym. Lubię rozmawiać z uczniami i poznawać ich zainteresowania i opinie. Jestem otwarta i ciekawa świata. Uczestniczyłam w wymianie studenckiej w Republice Czeskiej. Pracowałam w szkole językowej w Lizbonie, gdzie wcześniej również odbyłam praktyki w ramach programu Erasmus. Moi uczniowie byli w różnym wieku, różnych narodowości. To doświadczenie pomogło mi rozwinąć się zawodowo i sprawdzić w innych warunkach.
3 1146aV angielski
Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie nauczanie języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania ( kursy General English, kursy specjalistyczne - Business English oraz Legal English jak również kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge FCE, CAE, ESOL, TOEFL, TOEiC, FS English, IELTS . Jestem osobą otwartą, podczas zajęć łatwo mi nawiązać kontakt ze słuchaczami. Stosuję różnorodne metody akrywizujące, urozmaicające przebieg zajęć i pozwalające zwiększyć motywację osoby uczącej się. Z powodzeniem organizuję pracę w większej grupie słuchaczy jak również podczas zajęć indywidualnych, starająć się dostosować tempo pracy, typy zadań i metod nauczania do indywidualnych możliwości słuchacza.
4 1975.O1.20 angielski
Lubię uczyć angielskiego, czuje się w tym dobra. Podoba mi sie wynajdywanie różnych ciekawostek w tym jezyku, poznawania nowych metod i utrakcyjniania lekcji. Nie pasuje mi rutyna i nuda, lubię cięzko pracować i nie boję się ciezkiej pracy.
5 790811 angielski
Pracuję w zawodzie nauczyciela-korepetytora-lektora od kilkunastu lat. Niewątpliwie jest to moja pasja. Sumiennie i należycie wykonuję swoje obowiązki zawsze starając się sprostać oczekiwaniom moich podopiecznych. Jestem osobą energiczną, kreatywną, dyspozycyjną, obowiązkową, potrafiącą współpracować w zespole, komunikatywną, otwartą. Niezwykle łatwo i szybko zyskuję zaufanie osób, które zdały się na mnie w dążeniu do sprawności językowej. Wymownie o tym świadczą zgromadzone przeze nie referencje. Jestem osobą w pełni zaangażowaną w swoje obowiązki, łatwo podejmującą decyzję, niezależną, odporną na stres oraz organizującą swą pracę nienagannie. Idę również z duchem czasu, w swym nauczaniu staram się korzystać z wszelkich dobrodziejstw technologicznych. Do Ciebie należy decyzja czy jestem tą osobą, której poszukujesz..
6 a.urbanska86 angielski
Jako nauczyciel j.angielskiego najważniejsze są dla mnie oczekiwania i możliwości ucznia. Staram się dopasowywać metody nauczania do indywidualnych potrzeb uczniów. Uważam iż kontakt, relacje z uczniem są bardzo ważnym elementem w nauczaniu, w tworzeniu pozytywnej atmosfery sprzyjającej przyswajaniu języka. Jestem otwartą osobą, dla której nawet najmniejsze postępy podopiecznych są osobistym sukcesem. Staram się aby język angielski był przede wszystkim dobrą zabawą, która uczy i rozwija nowe umiejętności.
7 aaia11 angielski
Jestem dyplomowanym nauczycielem języka angielskiego oraz egzaminatorem (egzamin gimnazjalny). Specjalizuję się w prowadzeniu zajęć z dziećmi i młodzieżą z dysfunkcjami rozwojowymi.
8 Aaneczka78 angielski
Brak informacji
9 abed1979 angielski
Jestem doświadczonym pracownikiem sektora edukacji wyższej. Od 2003 do 2014 pracowałem jako adiunkt w Instytucie Anglistyki UŁ i obecnie pracuję w Wyższej Szkole Studiów Międzynarodowych. Poza zajęciami z językoznastwa, translatoryki oraz dialektologii prowadziłem także zajęcia z praktycznej nauki języka oraz prowadziłem lektoraty. Od roku pracuję też w szkole językowej. Choć urodziłem się w Polsce to wczesną młodość spędziłem w Kanadzie i tam uczęszczałem do szkoły. De facto język angielski jest moim ‘pierwszym’ językiem, więc jestem uznawany za ‘native speaker’. Od kilku lat aktywnie wspieram działania na rzecz lokalizacji produktów na potrzeby odpowiednich rynków. Współpracowałem z firmami z branży komputerowej, tekstylnej i medycznej ws. promocji oraz opieki nad klientami zagranicznymi.
10 Adamski angielski
nauczyciel-jasno stawiający cele,wymagający i wspólnie z uczniem dążącym do celu. człowiek-spolegliwy,życzliwy i otwarty na współpracę z innymi. osiągnięcia-uczniowie osiągają dobre wyniki,zdają egzaminy do których są przygotowywani i są tacy,którzy obecnie są nauczycielami j.angielskiego