korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Kielce
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie świętokrzyskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie świętokrzyskim


Przejdź do:
  Znaleziono 172 lektorów.
język angielski Kielce
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 A.G.A. angielski
Jestem Mamą 2,5 leniego Olka, który teraz chodzi do Żłobka. Ostatnie 7 lat spedziłam w Anglii. Tam pracowałam w różnych miejscach, ale też podjełam się Studiów zaocznych. Ukończyłam Rachunkowość i pracwałam też w tym zawodzie. Po powrocie do Polski chciałabym podjąć się pracy jako Lektor Języka Angielskiego. Chętnie podejme się wszelkich kursów lektorskich, lub takich, które pomoga mi przygotować się do prcy w tym zawodzie. Jestem otwarta na wszelkie propozycje. Stawka godzinowa też jest do uzgodnienia.
2 Ada1120 angielski
Jestem osobą dobrze zorganizowaną i sumienną. Jako nauczyciel korzystam z różnych metod nauczania i ciągle staram się rozwijać i inwestować w siebie. Bardzo lubię pracę z ludźmi i największą radość sprawia mi, kiedy mogę obserwować postępy swoich uczniów. Staram się uczyć tak, aby zarazić lub chociaż zaszczepić, w każdym miłość do nauki języka angielskiego. Aby się o tym przekonać, zapraszam do współpracy.
3 adapter angielski, łacina
Brak informacji
4 aga.gebska angielski
Brak informacji
5 agaanglik angielski
Brak informacji
6 AGNELLA angielski
Dzięki praktyce zawodowej dysponuję wieloletnim doświadczeniem niezbędnym w kontaktach z ludźmi z różnych sfer na skalę międzynarodową i w przeprowadzaniu zajęć w zróżnicowanych grupach wiekowych. Dysponuję szeroką gamą metod i sposobów nauczania języka angielskiego, połączonych z umiejętnościami pedagogicznego podejścia do uczących się. W swoim dorobku lektorskim mogę poszczycić się gamą osiągnięć w nauczaniu najmłodszych, poprzez młodzież gimnazjalną, licealną i studentów, aż po środowisko żołnierzy zawodowych, pracowników Skanska (budownictwo, projekty) i Lafarge (produkcja cementu, kopalnie odkrywkowe). Jestem osobą odpowiedzialną i pełną zaangażowania, dyspozycyjną i punktualną. Nie jestem zwolenniczką rutyny i monotonii, wszystkie wyzwania zawodowe traktuję poważnie. Cenię sobie kreatywność i innowacyjność w swojej pracy, nie dopuszczając do grożącemu każdemu nauczycielowi syndromu \"wypalenia zawodowego\". Potrafię zaszczepić w sobie chęć do nauczania w takim samym stopniu w jakim zaszczepiam w uczniach chęć do uczenia się.
7 agnieszka8010 angielski
Nauczanie języka angielskiego to moje hobby. Jestem osobą rzetelną, uczciwą i zaangażowaną w swoją pracę. Lubię pracować z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.
8 agnieszkadz angielski
Posiadam wiele cech, które, moim zdaniem, charakteryzują dobrego nauczyciela języka obcego: komunikatywność, otwartość i zaangażowanie w pracę z innymi ludźmi- zarówno osobami starszymi, młodzieżą jak i dziećmi. Optymistyczne nastawienie jak i wysoka kultura osobista pomagają mi w utrzymywaniu dobrych relacji z osobami uczącymi się. Ponad miesięczne praktyki, które odbyłam w szkole podstawowej w Łącznej ubiegłego roku udowodniły, iż doskonale daję sobie radę w pracy z dziećmi i młodzieżą. Prowadziłam także kurs dla osób dojrzałych na Uniwersytecie III wieku 'Oxford School of Languages' w Kielcach, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że potrafię przekazać wiedzę słuchaczom w każdym wieku. Nauczyciel to zawód, który jest mi bliski od lat i z czasem stał się moją główną pasją i wielką satysfakcją. Ponadto jestem osobą elastyczną pod względem dopasowania mojego czasu do zajęć, co zdaje się stanowić ważny aspekt pracy lektora. Uważam, iż moim głównym walorem są ukończone studia filologii angielskiej, pokaźne jak na młody wiek doświadczenie w nauczaniu ludzi z rozmaitych grup wiekowych, certyfikat języka angielskiego FCE oraz certyfikat B1 z języka niemieckiego, co może świadczyć o mojej wszechstronności językowej.
9 ah-monika angielski
Jestem osoba dynamiczna i pozytywnie nastawiona do ludzi i do pracy co pomaga mi w prowadzeniu zajec. Na moich lekcjach nie można sie nudzić, każdy uczeń jest zachęcany do udziału i rozmowy. Korzystam z przeróżnych materiałów obcojęzycznych które nagromadziłam przez 5 lat pobytu w Anglii i korzystam z pomocy przyjaciół Anglików jeśli potrzebuje czegoś nowego. Mam świetną wymowę angielska przesiąkniętą nieco Londyńskimi akcentami i prowadzę zajęcia w języku angielskim jeśli grupa jest na tyle zaawansowana. Uwielbiam uczyć się i uczyć innych i właśnie dlatego ze sama cały czas staram się powiększać moja wiedzę i także uczę się innych języków, rozumiem czego oczekują uczniowie i jakie problemy napotykają.
10 alex1901 angielski
Brak informacji
0-100 100-200