korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Kielce
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie świętokrzyskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie świętokrzyskim


Przejdź do:
  Znaleziono 162 lektorów.
język angielski Kielce
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Ada1120 angielski
Jestem osobą dobrze zorganizowaną i sumienną. Jako nauczyciel korzystam z różnych metod nauczania i ciągle staram się rozwijać i inwestować w siebie. Bardzo lubię pracę z ludźmi i największą radość sprawia mi, kiedy mogę obserwować postępy swoich uczniów. Staram się uczyć tak, aby zarazić lub chociaż zaszczepić, w każdym miłość do nauki języka angielskiego. Aby się o tym przekonać, zapraszam do współpracy.
2 adapter angielski, łacina
Brak informacji
3 aga.gebska angielski
Brak informacji
4 agaanglik angielski
Brak informacji
5 agnieszka8010 angielski
Nauczanie języka angielskiego to moje hobby. Jestem osobą rzetelną, uczciwą i zaangażowaną w swoją pracę. Lubię pracować z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.
6 agnieszkadz angielski
Posiadam wiele cech, które, moim zdaniem, charakteryzują dobrego nauczyciela języka obcego: komunikatywność, otwartość i zaangażowanie w pracę z innymi ludźmi- zarówno osobami starszymi, młodzieżą jak i dziećmi. Optymistyczne nastawienie jak i wysoka kultura osobista pomagają mi w utrzymywaniu dobrych relacji z osobami uczącymi się. Ponad miesięczne praktyki, które odbyłam w szkole podstawowej w Łącznej ubiegłego roku udowodniły, iż doskonale daję sobie radę w pracy z dziećmi i młodzieżą. Prowadziłam także kurs dla osób dojrzałych na Uniwersytecie III wieku 'Oxford School of Languages' w Kielcach, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że potrafię przekazać wiedzę słuchaczom w każdym wieku. Nauczyciel to zawód, który jest mi bliski od lat i z czasem stał się moją główną pasją i wielką satysfakcją. Ponadto jestem osobą elastyczną pod względem dopasowania mojego czasu do zajęć, co zdaje się stanowić ważny aspekt pracy lektora. Uważam, iż moim głównym walorem są ukończone studia filologii angielskiej, pokaźne jak na młody wiek doświadczenie w nauczaniu ludzi z rozmaitych grup wiekowych, certyfikat języka angielskiego FCE oraz certyfikat B1 z języka niemieckiego, co może świadczyć o mojej wszechstronności językowej.
7 ah-monika angielski
Jestem osoba dynamiczna i pozytywnie nastawiona do ludzi i do pracy co pomaga mi w prowadzeniu zajec. Na moich lekcjach nie można sie nudzić, każdy uczeń jest zachęcany do udziału i rozmowy. Korzystam z przeróżnych materiałów obcojęzycznych które nagromadziłam przez 5 lat pobytu w Anglii i korzystam z pomocy przyjaciół Anglików jeśli potrzebuje czegoś nowego. Mam świetną wymowę angielska przesiąkniętą nieco Londyńskimi akcentami i prowadzę zajęcia w języku angielskim jeśli grupa jest na tyle zaawansowana. Uwielbiam uczyć się i uczyć innych i właśnie dlatego ze sama cały czas staram się powiększać moja wiedzę i także uczę się innych języków, rozumiem czego oczekują uczniowie i jakie problemy napotykają.
8 alex1901 angielski
Brak informacji
9 Amigo_xyz angielski
Jestem osoba sumienną,powierzone mi zadania wykonuję najlepiej jak potrafię,uwielbiam uczyć i uczyć się jak uczyć ;-)
10 ang-kielce angielski
Brak informacji
0-100 100-200