korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Gdynia
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 245 lektorów.
język angielski Gdynia
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 03 06 2003 angielski
Jestem osobą dojrzałą i odpowiedzialną , bardzo komunikatywną , obowiązkową i tego samego oczekuję od moich podopiecznych . Potrafię dostosować się do każdej sytuacji warunków . Myślę że jestem nauczycielem wymagającym ale potrafię dostosować umiejętności ucznia do jego możliwości .
2 44444444 angielski
Witam! Jestem od kilku lat nauczycielką języka angielskiego i bardzo lubię uczyć zarówno dzieci jak i dorosłych. Najlepiej pracuje mi się z uczniami wrażliwymi i ciekawymi świata, otwartymi na nowe wyzwania. Sama jestem taką osobą więc wspólnymi siłami udaje się nam wiele osiągnąć. Moi uczniowie pomyślnie zdają egzaminy maturalne i nie tylko. Bardzo chętnie pomagam w tłumaczeniach tekstów ogólnych, literackich, w zakresie szeroko pojętej kultury i sztuki. Kocham język angielski i wpajam tę miłość swoim uczniom aby wspólnymi siłami osiągnąć zamierzony sukces. 1
3 Adelina angielski, hiszpański, polski dla cudzoziemców, portugalski
Jestem lektorką, która uczy efektywnie, z nastawieniem na szybkie efekty. Dostosowuję się do potrzeb ucznia. Jestem pogodna i lubię uczyć. Odczuwam satysfakcję, gdy po krótkim czasie uczeń zaczyna mówić w języku obcym.
4 agaremin angielski
Jestem otwartą i wesołą osobą. Zajęcia, które prowadzę są zwykle nastawione na komunikację. Poprzez odpowiedni dobór materiałów do potrzeb i zainteresowań uczniów oraz ciekawą konwersację staram się zmaksymalizować efektywność nauczania. Lubię i potrafię słuchać, co zachęca moich uczniów do wypowiadania się. Moje osiągnięcia mierzę sukcesami moich uczniów, którzy z powodzeniem zdają egzaminy FCE, CAE, maturę oraz nabierają pewności siebie biorąc udział w spotkaniach firmowych i konferencjach. Preferuje prace na własnych materiałach ale mogę też korzystać z tych proponowanych przez studentów lub szkoły językowe. Prowadzę też zajęcia on-line.
5 agata238 angielski
Brak informacji
6 agggie angielski
Nie jest to proste zadanie do wykonania- powiedzieć coś o sobie , ale nie raz jest to konieczne także i na zajęciach kiedy uczniowie nabierają większej odwagi i chęci do własnych wypowiedzi dopiero po usłyszeniu paru zdań od lektora- so here goes. Przede wszystkim lubię swoją pracę a niektóre cechy charakteru, które posiadam umożliwiają mi lepszy kontakt z moimi słuchaczami. Zawsze byłam otwartą i kontaktową osobą, raczej optymistyczną i uśmiechniętą- nie wyobrażam sobie wejść na zajęcia z ponurą miną .Uważam , że jestem cierpliwa i wyrozumiała- mój mąż zapewne nie zgodziłby się z powyższym- ale to zupełnie inna historia. Oczywiście nie jestem doskonała ale zadowolona z możliwości pomagania innym i ze współpracy z osobami z którymi dotychczas pracowałam.
7 agnes1234 angielski
Brak informacji
8 Agnese angielski, francuski
Nauka i nauczanie języków obcych to pasja, którą warto dzielić się z innymi;)
9 Agnieszka725 angielski
Brak informacji
10 Agnieszka89 angielski
Brak informacji