korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Gdynia
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 229 lektorów.
język angielski Gdynia
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 03 06 2003 angielski
Jestem osobą dojrzałą i odpowiedzialną , bardzo komunikatywną , obowiązkową i tego samego oczekuję od moich podopiecznych . Potrafię dostosować się do każdej sytuacji warunków . Myślę że jestem nauczycielem wymagającym ale potrafię dostosować umiejętności ucznia do jego możliwości .
2 44444444 angielski
Witam! Jestem od kilku lat nauczycielką języka angielskiego i bardzo lubię uczyć zarówno dzieci jak i dorosłych. Najlepiej pracuje mi się z uczniami wrażliwymi i ciekawymi świata, otwartymi na nowe wyzwania. Sama jestem taką osobą więc wspólnymi siłami udaje się nam wiele osiągnąć. Moi uczniowie pomyślnie zdają egzaminy maturalne i nie tylko. Bardzo chętnie pomagam w tłumaczeniach tekstów ogólnych, literackich, w zakresie szeroko pojętej kultury i sztuki. Kocham język angielski i wpajam tę miłość swoim uczniom aby wspólnymi siłami osiągnąć zamierzony sukces. 1
3 AdrianSFO angielski
Brak informacji
4 agata238 angielski
Brak informacji
5 agggie angielski
Nie jest to proste zadanie do wykonania- powiedzieć coś o sobie , ale nie raz jest to konieczne także i na zajęciach kiedy uczniowie nabierają większej odwagi i chęci do własnych wypowiedzi dopiero po usłyszeniu paru zdań od lektora- so here goes. Przede wszystkim lubię swoją pracę a niektóre cechy charakteru, które posiadam umożliwiają mi lepszy kontakt z moimi słuchaczami. Zawsze byłam otwartą i kontaktową osobą, raczej optymistyczną i uśmiechniętą- nie wyobrażam sobie wejść na zajęcia z ponurą miną .Uważam , że jestem cierpliwa i wyrozumiała- mój mąż zapewne nie zgodziłby się z powyższym- ale to zupełnie inna historia. Oczywiście nie jestem doskonała ale zadowolona z możliwości pomagania innym i ze współpracy z osobami z którymi dotychczas pracowałam.
6 agnes1234 angielski
Brak informacji
7 Agnieszka725 angielski
Brak informacji
8 ahead-angielski angielski
Jestem lektorem języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów językowych dla firm (osoby indywidualne i grupy) na różnym poziomie i o różnej tematyce. Do moich klientów należą/należeli m.in. Aviko, Schenker, McLane, Wuprohyd, Ingeo. Jestem komunikatywna i przyjaźnie nastawiona do ludzi :) Dojeżdżam do klienta. Uczę SKUTECZNIE a ma moich zajęciach nie ma nudy! UWIELBIAM UCZYĆ :)
9 aisza.aisza angielski
Uczę, tłumaczę, piszę - język angielski to moja pasja, którą potrafię zarażać. Każdy z moich uczniów do tej pory zawsze zdawał swój egzamin. Potrafię dopasować metody nauczania do poszczególnych osób/grup. Jestem tłumaczem (książki oraz filmy), oto lista moich tłumaczeń: - książka Overcoming Sinful Anger. How to Master Your Emotions and Bring Peace to Your Life (PRZEZWYCIEŻYĆ GRZECH GNIEWU. Jak zapanować nad emocjami i wnieść spokój do swojego życia) autorstwa T.G. Morrowa, ISBN 978-83-7482-695-2, wyd. polskie kwiecień 2015, Wydawnictwo eSPe - lista dialogowa pełnometrażowego dokumentalnego filmu Żadnego prawa nie złamałem (I did not break any law) w reżyserii Andrzeja Dudzińskiego, Gdańsk 2014 (projekt dofinansowany ze środków Miasta Gdańska) - lista dialogowa pełnometrażowego dokumentalnego filmu W cieniu wielkiej synagogi (In the shadow of the Great Synagogue) w reżyserii Andrzeja Dudzińskiego, Gdańsk 2013 (projekt dofinansowany ze środków Miasta Gdańska) - książka Brain on Fire (Umysł w ogniu) autorstwa Susannah Cahalan, ISBN 978-83-63622-36-7, wyd. polskie wrzesień 2013, Wydawnictwo Filia - materiały szkoleniowe, skrypty etc. dla Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów - artykuły do czasopisma \"Zarządzanie Projektami. Magazyn\", zarzadzanieprojektami.org; - artykuły do AFRICAN REPORTS Gdańsk Archaeological Museum and Heritage Protection Fund (ISSN 1731-6146) oraz Archeologia Gdańska (ISSN 1896-6756) dla Muzeum Archeologicznego w Gdańsku - opowiadania Krzysztofa T. Dąbrowskiego (http://ktdabrowski.blogspot.com): Dramat jasnowidza (Clairvoyant\'s misfortune), Twisted Dreams Magazine, wrzesień 2009 Piętno (Stigma), Screams of terror, październik 2009 Widziadło (Hallucination), Screams of terror, październik 2009 Piętno (Stigma), Twisted Tongue Magazine, grudzień 2009 Zmałpienie (Going wild), The Ethereal Gazette, grudzień 2010 Piętno (Stigma), antologia magazynu Skive: \"Young writers 1993 - 1976\", grudzień 2011 - artykuły do anglojęzycznego dwumiesięcznika BALTIC TRANSPORTJOURNAL: http://www.balticpress.com/contact.php - artykuły o tematyce medycznej do naukowych baz danych dla Biblioteki Akademii Medycznej w Gdańsku - MAGNA BRITANNIA, Wielka Brytania w zbiorach Biblioteki Gdańskiej Polskiej Akademii Nauk (Great Britain in the collection of the Gdansk Library of Polish Academy of Sciences), katalog wystawy, Pelplin 2003, ISBN 83-7380-054-9 - streszczenie w jęz. ang. „Do metodologii badań onomastycznych” pod red. Marii Biolik, autorstwa Ewy Czerniakowskiej, Olsztyn 2003, ISBN 83-87643-73-4, ISSN 0585-3893 - streszczenie w jęz. ang. do pozycji Małgorzaty Czerniakowskiej „Król Stanisław August jako członek zagranicznych akademii i towarzystw naukowych”, Gdańsk 2003
10 akarolm angielski
Brak informacji