korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Bydgoszcz
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie kujawsko-pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie kujawsko-pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 226 lektorów.
język angielski Bydgoszcz
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 a-asia1 angielski
Jestem studentką IV roku Lingwistyki Stosowanej ze specjalnościami: nauczycielską i tłumaczeniową. Języki których nauczam to język niemiecki i język angielski. W stopniu podstawowym władam również językiem portugalskim. Moją pasją są języki obce, kultura krajów Ameryki Południowej, szczególnie Brazylii, podróże, zwierzęta, muzyka, dobra książka, kino. Jestem osobą otwartą, szybko nawiązującą kontakt
2 a.luczak angielski, rosyjski
Brak informacji
3 aania_k angielski
Krótko mówiąc: uwielbiam uczyć. Praca w charakterze lektora jest dla mnie niezwykle satysfakcjonująca. Moi słuchacze też to odczuwają i są zadowoleni z prowadzonych przeze mnie zajęć, co potwierdzają ankiety satysfakcji. Jestem osobą komunikatywną i kontakt z ludźmi jest dla mnie bardzo istotny. Uważam też, że potrafię przekazywać wiedzę. Zawsze staram się to czynić w sposób urozmaicony, sprawiający, że nikt nie będzie się nudził na moich zajęciach, a jednocześnie zdobywał w ich czasie mnóstwo nowych wiadomości. Zapraszam do współpracy!
4 AbsolwentkaFilologii angielski, rosyjski
Brak informacji
5 acangielski angielski
Witam! Jestem korepetytorką z 5-letnim stażem. Posiadam certyfikat FCE. Zapraszam do nauki angielskiego dzieci i dorosłych. Zapewniam efektywne metody nauki w miłej atmosferze. Zapraszam także osoby, które mają trudności z przyswajaniem wiedzy lub problemy z koncentracją - wtedy nauka odbywa się metodami odpowiednimi dla powyższych trudności :)
6 adrian91 angielski
English native speaker, living in Bydgoszcz. Can teach proper grammer, pronunciation and conversations. Can provide different types of learning materials from easy to hard.
7 Adria_93 angielski
Brak informacji
8 agamol angielski
Witam, Myślę, że nie można rozgraniczyc tego jakim się jest nauczycielem a jakim człowiekiem. Ja jestem w obu przypadkach taka sama: *Otwarta na potrzeby innych - byłam koordynatorem i założycielem bydgoskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie. Teraz jestem wolonatiuszem tej fundacji. Jestem również otwarta na potrzeby moich słuchaczy i uczniów. * Zaangażowana w pracę nad sobą i innymi. * Cierpliwa i pełna empatii. * Ciekawa ludzi i świata ( zwiedziłam wiele miejsc na ziemi min. Nową Zelandię, Fiji, Tajlandię, Kambodże, Japonię,Indie, Trinidad i Tobago, Islandię, Maroko). * Nie bojąca się nowych wyzwań- weszłam na Kilimadżaro... Myślę, że praca z ludźmi to najlepszy sprwadzian tego jacy my sami jesteśmy...
9 AgataLektor angielski, rosyjski
Młoda, ambitna i pełna życia absolwentka lingwistyki stosowanej chętnie rozpocznie współpracę ze szkołami językowymi, firmami i prywatnymi osobami. Doświadczenie w nauczaniu j.angielskiego od 2007 roku.
10 Agnieszka83 angielski
Nauczaniem języka angielskiego zajmuję się odkąd pamiętam . Pierwsze kroki stawiałam juz w podstawówce:) Od dwóch lat pracuje w przedszkolu anglojęzycznym jako lektor. Oprócz tego udzielam korepecycji osobom w różnych wieku. Kocham uczyć.