korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Białystok
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podlaskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie podlaskim


Przejdź do:
  Znaleziono 172 lektorów.
język angielski Białystok
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 10021972 angielski, portugalski
Brak informacji
2 635343 angielski
Pracuję jako nauczyciel od 16 lat, w tym jako nauczyciel języka angielskiego od 14 lat. Staram się ciągle rozwijać zawodowo, regularnie uczestnicząc w kursach i warsztatach. Interesuję się szczególnie historią i kulturą brytyjską.
3 79Kefirh angielski
Jestem aktywnym zawodowo nauczycielem. Posiadam statut nauczyciela dyplomowanego. Jestem wpisany do rejestru egzaminatorów OKE - egzamin maturalny, gimnazjalny, sprawdzian ósmoklasisty z języka angielskiego. Posaidam umiejętność tworzenia kursów e-learningowych.
4 AAA_NJAT angielski
Brak informacji
5 aagusia_zz angielski
Brak informacji
6 achesa angielski
Brak informacji
7 Aga87.elk angielski
Brak informacji
8 agatham angielski, rosyjski
Jestem osobą otwarta, kreatywną, lubię pomagać innym. Jestem cierpliwa,lubię podejmować nowe wyzwania i zawsze konsekwentnie dążę do wyznaczonego przez siebie celu. Lubię pracę z dziećmi i młodzieżą, czego świadectwem są liczne nagrody.Jestem osobą sumienną i skuteczną w nauczaniu.
9 Agnes_D angielski
Jestem osobą ambitną i obowiązkową. Cechuje mnie także pracowitośc i sumienność. Potrafię doskonale organizować sobie pracę i godzić ze sobą wszystkie obowiązki. Bez trudu odnajduję się w nowych sytuacjach i w nowym środowisku a praca z ludźmi napawa mnie optymizmem. Moją zaletą jest także zdolność i chęć szybkiego uczenia się, dlatego też od października 2011 roku podjęłam uzupełniające studia magisterskie na Uniwersytecie w Białymstoku na kierunku Filologia angielska. Praca na stanowisku nauczyciela w szkole spełnia moje ambicje zawodowe i umożliwia dalszy rozwój w tym kierunku.
10 AgnieszkaZ angielski
Wieloletnie doświadczenie w pracy w różnego typu szkołach, a zwłaszcza praca z młodzieżą niepełnosprawną, nauczyły mnie cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów, systematyczności, koncentrowania uwagi uczniów na najistotniejszych problemach oraz motywowania ich do rzetelnej pracy. Doświadczenie w pracy z dorosłymi wyniosłam głównie z indywidualnych spotkań. Nauczyły mnie one planowania pracy i dostosowywania jej do indywidualnych potrzeb moich klientów. Zarówno młodzież, jak i dorośli, uważają mnie za osobę kompetentną, dobrze zorganizowaną, pogodną i umiejącą nawiązywać właściwe relacje z ludźmi.
0-100 100-200