korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
NaukaBezGranic - American Myths and Legends, 15.06.18, Kraków
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
BRITISH COUNCIL: "Czym jest Gilbert & George?" 15-24.06.18, Gdańsk
British Council oraz Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia zapraszają na spotkanie z artystami (prowadzenie: Michael Bracewell), promocję książki oraz pokazy filmów. Wydarzenie organizowane z okazji 20. lecia CSW Łaźnia, 50. lecia działalności artystycznej Gilberta & George’a oraz 80. lecia British Council w Polsce.
EDUNEWS.PL - EDUKACJA - W POSZUKIWANIU SENSU (artykuł)
No właśnie – czy my w ogóle zastanawiamy się nad tym, jaki jest sens/cel edukacji dzisiaj? Czy my – nauczyciele, rodzice, samorządowcy, przedsiębiorcy, ministrowie myślimy nad tym, po co nam dzisiaj szkoła? Czy jesteśmy świadomi tego, że rola edukacji powinna się zmieniać? Ja osobiście mam wrażenie, że żyję w nieco schizofrenicznej rzeczywistości.
ETS Global: 7 ways you can use the TOEFL ITP tests in your classroom- webinar, 21st June
ETS Global ma przyjemność zaprosić na bezpłatne webinaria przedstawiające testy ETS. Podczas 43 sesji on-line poruszonych zostanie 29 tematów. Omówione będą zagadnienia dotyczące między innymi: podejścia do nauczania i uczenia się języka angielskiego, którego celem jest uzyskanie satysfakcjonujących wyników, jak się przygotować do testu TOEIC® Listening & Reading, jak podejmować decyzje przy wykorzystaniu wyników testu TOEIC® i wiele innych. Zapraszamy!
Instytut Austriacki Kraków: prezentacja podręcznika Prima los geht's, 15.06.18, Kraków
15 czerwca zapraszamy na prezentację podręcznika Prima los geht's. Prezentację poprowadzi pani Martina Bartucz z Berlina, Fachberaterin Deutsch als Fremdsprache. Godzina 15.00
EDUNEWS.PL - JAK Z POŻYTKIEM WYKORZYSTAĆ OSTATNIE DNI SZKOŁY? (artykuł)
Ostatnie dni roku szkolnego poświęcone są wypatrywaniu wakacji, dla nauki szkolnej często bywają stracone. Oceny są już wystawione, uczniowie nie chcą uczyć się czegoś nowego. Ten czas można wykorzystać na pozyskaniu opinii o pracy nauczyciela z uczniami.
BRITISH COUNCIL: Pokaz filmu “Tamte dni, tamte noce”, 13.06.18, Kino Muranów - Warszawa
British Council, Ambasada Brytyjska oraz Gutek Film zapraszają na projekcję filmu "Tamte dni, tamte noce", opartego na książce André Acimana o tym samym tytule.
GOETHE INSTITUT: OD FEMINIZMU IDEAŁÓW DO FEMINIZMU CZYNÓW (artyuł)
W roku 2015 Marie Beauchesne stworzyła feministyczną markę odzieżową, aby zakwestionować ogólnie przyjęte standardy dotyczące piękna. W swoim niezwykle osobistym tekście wyjaśnia, dlaczego nasze społeczeństwo potrzebuje więcej siostrzeństwa.
<<poprzednie 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] nastepne>>