korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?

British Council: Future Leaders Connect – ostatnie dni na wysłanie zgłoszenia!
Future Leaders Connect – ostatnie dni na wysłanie zgłoszenia

British Council poszukuje wyjątkowych osób o udokumentowanych zdolnościach przywódczych, które mają pomysły, energię oraz zapał do tego, aby zmierzyć się z wyzwaniami w kraju oraz wspólnie z innymi osobami ze społeczności Future Leaders Connect wypracować wizję przyszłości, przy wsparciu mentorów i mentorek z całego świata. W tym roku Polska po raz pierwszy ma okazję uczestniczyć w projekcie Future Leaders Connect i dwie osoby wyłonione z naboru będą miały możliwość wyjazdu
do Wielkiej Brytanii na 10-dniowe warsztaty rozwijające zdolności przywódcze w Moller Institute, Churchill College i Uniwersytecie Cambridge. Zgłoszenia on-line do 6 maja!

Wizyta w Wielkej Brytanii to szansa na zbudowanie sieci międzynarodowych kontaktów, stworzenie konkretnego planu działania oraz pozyskanie umiejętności i wiedzy - czyli wszystkiego, co jest niezbędne, aby stać się wpływowym przywódcą oraz wprowadzić proponowane przez siebie zmiany w kraju i poza jego granicami.

Aby wziąć udział w projekcie należy:

mieć między 18 a 35 lat,
mieszkać w jednym z krajów biorących udział w projekcie,
wykazać się potencjałem przywódczym oraz wiedzą z zakresu tworzenia nowoczesnej polityki,
płynnie komunikują się w języku angielskim (w mowie i w piśmie),
są w pełni dostępne w okresie 21 października – 1 listopada 2019 r.
Wszyscy aplikujący mogą dołączyć do społeczności Future Leaders Connect i uzyskać dostęp do wielu bezpłatnych zasobów on-line , rozwijających umiejętności w obszarze przywództwa i tworzenia zrównoważonej polityki.

Aby zapewnić równy dostęp do udziału w projekcie, British Council pokrywa wszelkie koszty związane z udziałem, a cały program wyjazdu dostosowany jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Dowiedz się więcej o projekcie na:

https://www.britishcouncil.org/future-leaders-connect?_ga=2.9688 7133.37462745.1557311032-1879227741.1557311032
język angielski