korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?

BRITISH COUNCIL: 7. Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Łodzi, 21.06.18-1.07.18, Łódź
FUNDACJA EDUKACJI WIZUALNEJ / FOTOFESTIWAL – 17. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FOTOGRAFII W ŁODZI

WYSTAWA "BEYOND DRIFTING" MANDY BARKER ORAZ OPROWADZANIE KURATORSKIE Z PEGGY SUE AMISON/SPOTKANIE PUBLICZNOŚCI Z ARTYSTKĄ

Celem Projektu jest zaprezentowanie prac Mandy Barker, brytyjskiej artystki, która przedstawi swój projekt fotograficzny „Beyond Drifting”. Poza zdjęciami pokazana zostanie także nowa książka fotografki, która powstała w związku z jej przedsięwzięciem artystycznym. Kuratorką wystawy jest Peggy Sue Amison, brytyjska ekspertka w dziedzinie fotografii, współpracująca z wieloma wydarzeniami na świecie.

Projekt zostanie zaprezentowany w trakcie Fotofestiwalu – 17. Międzynarodowego Festiwalu Fotografii w Łodzi w ramach programu głównego.

Dodatkowym atutem przedstawienia projektu „Beyond Drifting” jest podniesienie świadomości odbiorców na kwestie związane z ekologią i tym, jak działanie człowieka wpływa na środowisko. Sposób przekazu jest jednak w tym przypadku poddany artystycznej wizji artystki, która w piękny sposób ujmuje w swych kadrach trudne i aktualne problemy otaczającego nas świata.

21.06–01.07.2018

Art_Inkubator, ul. Tymienieckiego 3, Łódź
https://www.britishcouncil.pl/events/fotofestiwal-wystawa-beyond -drifting