korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ODN LANG: IH Director of Studies Course, start 13.10.18, cała Polska.
Work as a Director of Studies anywhere in the world. Learn from international experts in academic management. Have better job opportunities. Get a global certificate. Enjoy comfort and flexibility of working from the comfort of your home or favourite cafe. Master your language fluency by learning in an international context.
EDUNEWS.PL - PRZESTRZENIE EDUKACJI - INSPIRACJE DO DZIAŁANIA (artykuł)
Nowy rok szkolny bywa impulsem do myślenia o zmianie przestrzeni szkoły. To dobry moment do zastanowienia się, nie tylko "co?" zmienić w szkole, ale także "jak?" i "z kim?". Szkoła to instytucja społeczna, której gospodarzem bynajmniej nie jest jedynie dyrektor szkoły, ale cała społeczność i dobrze byłoby, aby myślenie o tym miejscu było obecne zarówno wśród nauczycieli, jak i uczniów oraz rodziców. I oczywiście, aby za myśleniem poszły jakieś czyny.
NaukaBezGranic: Traditional Ireland ; Ceili Dancing, 15.10.18, Kraków.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chętnie dojedziemy też do Państwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
GOETHE INSTITUT: KONFERENCJA MEDIALNA „FACE IT! JOURNALISM BEYOND DENIAL AND IDEOLOGY”, 20-23.09.18
Stowarzyszenie n-ost (Netzwerk für Osteuropa-Berichterstattung) organizuje swoją coroczną międzynarodową konferencję medialną tym razem w Warszawie. W programie dyskusje i warsztaty w języku angielskim.
EDUNEWS.PL - RÓBMY ZMIANĘ ALBO NIE RÓBMY (artykuł)
Zmieniać szkołę można bez końca i nie osiągnąć satysfakcjonującego efektu. Możemy przygotować przecudne zajęcia, ale ciągle robić wszystko jak do tej pory. Czyli nadal stać w miejscu. Być może dlatego, że źle się do tej zmiany zabieramy.
ELI & ET TOI: Les compétences du 21e siècle entre les savoirs..., webinarium, 26.09 i 10.10.18
We wrześniu i październiku odbędą się darmowe webinaria prowadzone przez doświadczonych metodyków i autorów związanych z wydawnictwem ELI Publishing. Serdecznie zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w wydarzeniach.
EDUNEWS.PL - NAUCZYCIELU, WYLUZUJ! CZYLI O PIERWSZEJ LEKCJI... (artykuł)
Nowy rok szkolny rozpoczęty, zaczęły się lekcje. Te pierwsze lekcje z różnych przedmiotów są bardzo ważne. Tylko… czy nauczyciele o tym na pewno wiedzą?
GOETHE INSTITUT: Pokazy filmów: Jesteśmy Żydami z Breslau, cala Polska, od 15.09.18
Różne miasta w całej Polsce | Pokazy filmów Ocalała młodzież i jej losy po roku 1933 Film dokumentalny autorstwa Karin Kaper i Dirka Szusziesa
<<poprzednie 151 152 153 154 [155] 156 157 158 159 160 nastepne>>