korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL - MAŁE DZIECKO W WIELKIEJ SZKOLE
Przyszło nam żyć w intensywnie zmieniającym się świecie. Oczywiste jest to, że nie nadążamy… i nie mamy możliwości wiedzieć wszystkiego. Z jednej strony to jest niesamowite, a z drugiej przerażające. Każda praca i wkładany w nią wysiłek oceniany jest poprzez jej owoce. W szkole jest to dziecko, a właściwie Człowiek, który razem z nami porusza się w gąszczu zmieniającej się rzeczywistości. Wyzwania i zadania, jakie przed szkołą stoją nie są tak oczywiste… Co w takim razie jest ważne? (Artykuły).
Personnel Training Institute: 5 zjazd Akademii Sprzedaży w Szkole Językowej, 19-20.05.18, Warszawa.
Korzyści ze szkolenia: Świadomość różnic między sprzedażą dla biznesu a klientem prywatnym. Poznanie rozwiązań stosowanych na poszczególnych etapach sprzedaży. Trening rozmów biznesowych i wiele innych cennych informacji z rynku.
NaukaBezGranic: The Symbols of the United States, American Legends and Myths, 17.05.18, Kraków.
Hans Egelhoff is originally from the United States, having spent his childhood in a small town north of Milwaukee, Wisconsin. His university studies brought him to Cork, Ireland, where he studied history and English. After graduation, Hans spent the next eight years managing a coffee shop until he decided to pursue a career in education. Hans Egelhoff has been teaching English in Cracow for the last five years. He began his teaching career at University College Cork, Ireland, before moving to Poland in 2013. He believes in engaging his students as much as possible, so his lessons aim to encourage participation in a dynamic, communicative atmosphere. Besides teaching his students in Krakow at Profi-Lingua, Hans also enjoys exploring the many beautiful sights of Poland, particularly the Bieszczady mountains.
EDUNEWS.PL - O WUJKU GUGIEL, CO NAUCZANKOM POMAGA
Co liczy się w pracy nauczyciela? Moim zdaniem: szybki internet, dostępność, prostota i wygoda. Oczywiście jest jeszcze kilka innych czynników, ale mówię tu raczej o organizacji pracy i jej przebiegu. Przez lata pojawiało się wiele narzędzi TIK, które miały za zadanie zoptymalizować moją pracę, uatrakcyjnić ją, zmienić, unowocześnić, zmotywować, skrócić czas poświęcany na przygotowania itd. (Artykuły).
ETS Global: TOEIC Listening and Reading Updates EMEA June 2018- webinar, 10th May.
ETS Global ma przyjemność zaprosić na bezpłatne webinaria przedstawiające testy ETS. Podczas 43 sesji on-line poruszonych zostanie 29 tematów. Omówione będą zagadnienia dotyczące między innymi: podejścia do nauczania i uczenia się języka angielskiego, którego celem jest uzyskanie satysfakcjonujących wyników, jak się przygotować do testu TOEIC® Listening & Reading, jak podejmować decyzje przy wykorzystaniu wyników testu TOEIC® i wiele innych. Zapraszamy!
KSK Perfekt: TRENING KREATYWNOŚCI, CZYLI PIĘKNY UMYSŁ NA LEKCJI JĘZYKA OBCEGO, 12.05.18, Warszawa.
DWA INTENSYWNE, HIPERINNSPIRUJĄCE I MOTYWUJĄCE WARSZTATY DLA LEKTORÓW JĘZYKÓW OBCYCH TRENING KREATYWNOŚCI, CZYLI PIĘKNY UMYSŁ NA LEKCJI JĘZYKA OBCEGO O CO CHODZI Z TYM COACHINGIEM? CZYLI NARZĘDZIA COACHINGOWE W PRACY LEKTORA
Wydawnictwo ELI & ET TOI: Myślenie krytyczne w nauce języków obcych
Termin "myślenie krytyczne" zrobił niezwykłą karierę w świecie edukacji, w szczególności na przełomie XX i XXI wieku. Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jak zastosować myślenie krytyczne w nauczaniu języków obcych, to sprawę tę opisał John Hudghes w artykule Critical Thinking in the Language Classroom.
ODN LANG: IH Director of Studies Course, 26.05.18, cała Polska.
Work as a Director of Studies anywhere in the world. Learn from international experts in academic management. Have better job opportunities. Get a global certificate. Enjoy comfort and flexibility of working from the comfort of your home or favourite cafe. Master your language fluency by learning in an international context.
<<poprzednie 131 132 133 [134] 135 136 137 138 139 140 nastepne>>