korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?

Vistula - studia podyplomowe: Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego
Akademia Finansów i Biznesu Vistula wraz ze swoim partnerem Szkołą Języka Polskiego jako Obcego Klub Dialogu

zaprasza na studia podyplomowe na kierunku

metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego.

OPIS KIERUNKU

Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego jest idealnym kierunkiem dla nauczycieli, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje, a także dla osób będących na początku swojej kariery zawodowej, marzących dopiero o zostaniu lektorem języka polskiego lub dla lektorów innych języków, którzy chcieliby rozpocząć nauczanie języka ojczystego.

Na studia podyplomowe na kierunku metodyka nauczania języka polskiego jako obcego mogą zostać przyjęte osoby, które posiadają dyplom ukończenia studiów wyższych (przynajmniej na poziomie licencjackim) oraz legitymują się znajomością języka obcego na poziomie A2/B1.

Podczas dwóch semestrów poznasz najnowsze trendy w metodyce nauczania języków, uzupełnisz wykształcenie i zdobędziesz wszystkie formalne kwalifikacje do tego, by podjąć pracę w charakterze nauczyciela języka polskiego dla obcokrajowców. Realizujemy tym samym biznesowe podejście, z którego słynie Akademia Finansów i Biznesu Vistula – najlepsza w praktyce.

KARIERA PO STUDIACH

Jako absolwent tego kierunku zyskasz kompetencje do:

– skutecznego i sprawnego nauczania języka polskiego,

– wdrażania najnowszych trendów w metodyce nauczania języków,

– podjęcia pracy w charakterze nauczyciela języka polskiego dla obcokrajowców.

MOŻLIWOŚCI PRACY

Nauczyciel języka polskiego w szkołach dla obcokrajowców

Już teraz dowiedz się, jak złożyć podanie o przyjęcie na studia podyplomowe i dołącz do grona studentów Akademii Finansów i Biznesu Vistula! Zaczynamy 15 października 2018 r.

tel. 22 45 72 363

e-mail: studiapodyplomowe@vistula.edu.pl

Więcej szczegółów na stronie
https://www.vistula.edu.pl/kierunki-studiow/kontynuacja-edukacji /studia-podyplomowe/filologia/metodyka-nauczania-jezyka-polskiego-jako-obcego o-jako-obcego