Nie masz konta?
praca dla lektora polskiego dla cudzoziemców.
Poszukiwany: Nauczyciel języka polskiego jako obcego - Linin (Góra Kalwaria)
2021-11-03
Typ nauczania:bezpośrednio
Województwo:mazowieckie
praca polski dla cudzoziemców nauczyciel .
Powiat/Miasto:piaseczyński/--wszystkie--
piaseczyński/--wszystkie--
Język(i):polski dla cudzoziemców
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 2 lata
Wykształcenie językowe minimalne:licencjat - studiów językowych
Informacje dodatkowe: Szkoła językowa zatrudni nauczyciela języka polskiego jako obcego do prowadzenia zajęć z dziećmi oraz osobami dorosłymi.

Miejsce wykonywania pracy: Linin (Góra Kalwaria)

Wymiar czasu pracy:

· Godziny popołudniowe np. 12.00. – 18.00 lub późniejsza. Praca od poniedziałku do piątku. Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę. Nie zatrudniamy na podstawie karty nauczyciela.

Wynagrodzenie zasadnicze 4400-4600 brutto. Premie za dodatkowe godziny.

Zakres obowiązków:

· prowadzenie kursów językowych z dziećmi w formie pomocy w odrabianiu lekcji z przedmiotów szkolnych. Kursy języka polskiego dla osób dorosłych

Oferujemy:

· pracę w miłej atmosferze,

· premie za dodatkowe godziny,

· udział w szkoleniach,

· możliwość awansu zawodowego,

Wymagania:

· wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym (ukończone studia pierwszego lub drugiego stopnia- nie jest wymagane ukończenie Filologii polskiej)

· minimum dwuletnie doświadczenie w nauczaniu zdobyte w szkole podstawowej, średniej lub w bibliotece szkolnej.

Wymagania dodatkowe:

· wysoka kultura osobista,

· odpowiedzialność,

· punktualność,

· rzetelność.

Wymagane dokumenty:

· CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej),

· CV musi być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do

realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000).

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o poważne potraktowanie oferty i wysłanie CV tylko jeśli są Państwo naprawdę zainteresowani pracą
praca dla lektorów polskiego dla cudzoziemców w województwie mazowieckim
korepetycje polski dla cudzoziemców.