Nie masz konta?
praca dla lektora niemieckiego.

Poszukiwany: Specjalista ds. kontaktu z klientem (jęz. niemiecki) - SZCZECIN
2014-11-25
Województwo:zachodniopomorskie
praca niemiecki nauczyciel .
Powiat/Miasto:Szczecin/--wszystkie--
Język(i):niemiecki
Informacje dodatkowe: Poszukujemy Specjalisty ds. kontaktu z klientem (jęz. niemiecki) - w SZCZECINIE

ZADANIA:

Telefoniczna lub mailowa obsługa klienta w języku niemieckim, działania sprzedażowe, opieka po sprzedażowa, w tym:

weryfikacja i rozbudowywanie baz danych o klientach (praca w systemie CRM),
telefoniczne prezentowanie oferty firmy,
inne zadania wspierające dział sprzedaży i marketingu w skutecznym realizowaniu procesów sprzedażowych.

WYMAGANIA

Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1)
Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1-B2)
Znajomość obsługi pakietu MS Office
Komunikatywność, orientacja na Klienta

OFERUJEMY

Dostosowanie godzin pracy do Twoich indywidualnych preferencji
Międzynarodową atmosferę pracy
Prywatną opiekę medyczną
Stabilne warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie
praca dla lektorów niemieckiego w województwie zachodniopomorskim
lektor Szczecin niemiecki
korepetycje niemiecki.