Nie masz konta?
praca dla lektora niemieckiego.

Ogłoszenie nieaktualne

Poszukiwany: Przedstawiciel Edukacyjny (woj. śląskie)
2010-02-12
Województwo:śląskie
praca niemiecki nauczyciel .
Powiat/Miasto:--wszystkie--/--wszystkie--
Sposób dojazdu:lektor dojeżdża w/w obszarze
Język(i):niemiecki
Informacje dodatkowe: Wydawnictwo językowe poszukuje przedstawicieli edukacyjnych na terenie województwa śląskiego.

Zakres obowiązków:
Prezentacja oferty wydawnictwa wśród nauczycieli podczas spotkań w szkołach, targach edukacyjnych oraz warsztatach metodycznych

Oferujemy:
- przyjazną atmosferę
- atrakcyjne stałe wynagrodzenie,
- profesjonalne szkolenie.

Od kandydatów oczekujemy:
- umiejętności nawiązywania i utrzymywania kontaktów,
- prowadzenia własnej działalności gospodarczej, lub gotowości jej założenia
- dostępu do internetu i znajomości obsługi komputera.
- Prawo jazdy kat. B, własny samochód

Dodatkowym atutem będzie wykształcenie pedagogiczne ukierunkowane na nauczanie języków obcych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
praca dla lektorów niemieckiego w województwie śląskim
korepetycje niemiecki.