Nie masz konta?
praca dla lektora francuskiego.

Poszukiwany: Konsultant ds. współpracy z zagranicą rynek francuski (Katowice)
2011-09-22
Województwo:śląskie
praca francuski nauczyciel .
Powiat/Miasto:--wszystkie--/--wszystkie--
Język(i):francuski
Informacje dodatkowe: Miejsce pracy: Katowice

Główne obowiązki:
- wsparcie specjalistów i doradców w obsłudze projektów francuskich od strony administracyjno-prawnej,
- przygotowywanie dokumentacji dla pracodawcy użytkownika oraz instytucji rynku pracy za granicą,
- organizacja zakwaterowania pracowników tymczasowych za granicą,
- tłumaczenie dokumentacji – cv i dokumentacja pracownicza kandydatów, prezentacje dla klientów,
- kontakt z instytucjami francuskimi (biznesowymi i państwowymi).

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość j. francuskiego
- mile widziane półroczne doświadczenie w obsłudze klienta, mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientem francuskojęzycznym
- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
- znajomość pakietu MS Office
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- umiejętność pracy w zespole
- bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność
- umiejętność pracy pod presją czasu
- duże zdolności interpersonalne

Oferujemy:
- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju
- duży zakres samodzielności
- stabilne warunki zatrudnienia
praca dla lektorów francuskiego w województwie śląskim
korepetycje francuski.