Poszukiwany: właściciel szkoły językowej Helen Doron English w woj. kujawsko-pomorskim
2013-12-30
Województwo:kujawsko-pomorskie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:--wszystkie--/--wszystkie--
Informacje dodatkowe: Masz już szkołę językową lub inną działalność związaną z edukacja dzieci, chcesz dołączyć do renomowanej sieci szkół języka angielskiego, a może szukasz pomysłu na swój pierwszy biznes?
Helen Doron English to unikatowa metoda nauczania języka angielskiego, niekwestionowany lider nauczania metodą naturalną na rynku w Polsce i na świecie, międzynarodowa marka obecna w 32 krajach świata na 5 kontynentach, w Polsce od 15 lat , 186 sprzedanych licencji.
STABILNA MARKA TO BEZPIECZNY BIZNES
Poszukujemy nowych, przedsiębiorczych i zdecydowanych na wspólny sukces osób.
Miejsce: Grudziądz., Włocławek, Brodnica, Chełmża,
Region: Kujawsko – pomorskie
Opis stanowiska:
Organizacja i prowadzenie na zasadach franczyzy szkoły języka angielskiego metodą Helen Doron.
Oczekujemy:
- podstawowej wiedzy z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej
- znajomości lokalnego rynku edukacyjnego
- umiejętności organizacyjnych i zarządczych
Opłata franchisingowa zależy od liczby ludności w danym mieście lub rejonie
Oferujemy:
14 poziomów kursów, 4 kategorie wiekowe (maluszki, przedszkolaki, szkoła podstawowa, nastolatki) oraz program dla przedszkoli, 180 godzin szkoleń dla nauczycieli, 120 godzin szkoleń marketingowych jeszcze przed rozpoczęciem prowadzenia biznesu, ogólnopolskie wsparcie marketingowe i PR, międzynarodowe szkolenia biznesowe.
Korzyści:
1. Mniejsze ryzyko – działalność oparta na franczyzie ma znacznie większą szansę na sukces niż niezależny biznes.
2. Pomoc na starcie – gromadzone przez lata – doświadczenia pomogą zredukować ryzyko i uniknąć kosztownych pomyłek. Szczególnie na początku prowadzenia działalności.
3. Szkolenia – Franczyzobiorca szkolony jest na poziomie organizacyjnym, administracyjnym i pedagogicznym.
4. Rozpoznawalna nazwa – W wielu miejscach na poziomie regionalnym i ogólnokrajowym nasza nazwa jest łatwo rozpoznawalna. Nie dotyczy to jednak krajów, w których dopiero zaczynamy. Ale nawet w takim przypadku odnosi się korzyść z międzynarodowego charakteru marki.
5. Pomoc w zarządzaniu i doradztwo – ciągłym kontakt mailowym i telefonicznym z naszymi licencjobiorcami.
6. Biznes plan – Pomoc w opracowaniu biznes planu, z uwzględnieniem niezbędnych inwestycji i marketingu.
7. Wsparcie w zakresie reklamy i marketingu – wspólny fundusz reklamowy pozwala na działania na polu marketingu i reklamy.
8. Produkt i system działania – Oferujemy usługę i produkt edukacyjny oraz efektywny i skuteczny model działania, stworzony w oparciu o nasze długoletnie doświadczenie.
Kontakt telefoniczny 509 852 876
praca dla lektorów angielskiego w województwie kujawsko-pomorskim