Ogłoszenie nieaktualne

Poszukiwany: METODYK NAUCZANIA JĘZYKÓW OBCYCH - WARSZAWA
2015-11-23
Województwo:mazowieckie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:warszawski/--wszystkie--
Język(i):angielski
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 5 lat
Wykształcenie językowe minimalne: magister - studiów językowych
Informacje dodatkowe: Centrum Szkoleń Językowych prowadzi rekrutację na stanowisko METODYK NAUCZANIA JĘZYKÓW OBCYCH

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa
Wymiar: ¾ - pełny etat,
Form zatrudnienia: do ustalenia

Zakres zadań:
• rekrutacja, nadzór, szkolenia lektorów
• metodyczna i organizacyjna obsługa szkoleń językowych
• opracowywanie oraz aktualizowanie programów szkoleń
• przygotowywanie, przeprowadzanie i weryfikowanie audytów językowych
• wdrażanie, rozwijanie i obsługa e-learningu (webinaria, wirtualne klasy, narzędzia on-line )
• prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji szkoleń
• współpraca z wydawnictwami obcojęzycznymi
Oczekiwania/wymagania:
• wykształcenie wyższe magisterskie (filologia angielska lub lingwistyka stosowana z j.angielskim)
• znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1, a także znajomość innego języka/języków obcych potwierdzona stosownym dokumentem
• co najmniej 5-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego w różnych grup wiekowych (w tym szerokie doświadczenie w nauczaniu dla klientów biznesowych)
• co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• doskonała znajomość zagadnień współczesnej metodyki i dydaktyki języków obcych
• duże umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
• dobra orientacja w branży szkoleniowej
• pozostałe umiejętności: umiejętność organizacji pracy (własnej i innych), wysoka kultura osobista, kreatywność i duża motywacja
Warunki pracy:
• praca w centrum szkoleniowym z prawie 30-letnim stażem na rynku
• praca w młodym zgranym zespole
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

praca dla lektorów angielskiego w województwie mazowieckim