Poszukiwany: Trener metodyczno-produktowy - HOME OFFICE dowolna lokalizacja
2018-09-25
Województwo:podlaskie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:--wszystkie--/--wszystkie--
Informacje dodatkowe: MM Publications - międzynarodowe wydawnictwo podręczników i materiałów do języka angielskiego, zatrudni

Trenera metodyczno-produktowego

miejsce pracy- HOME OFFICE – dowolna lokalizacja
Praca dla doświadczonych anglistów z umiejętnościami szkoleniowymi w zakresie optymalnego zastosowania materiałów i podręczników. Dodatkowym atutem jest doświadczenie w zakresie metodyki , dopasowania podręczników , zastosowania nowoczesnych technik i narzędzi w nauczaniu języka angielskiego.
Trener powinien mieć doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego z zastosowanie materiałów i podręczników MM Publications.

Zadania:
• Szkolenia produktowe dla klientów w zakresie stosowania podręczników MM Publications
• Warsztaty produktowe i dydaktyczne,
• Konsultacje metodyczne,
• Prowadzenie komunikacji w social media ,
• Współtworzenie tutoriali,
• Tworzenie kreatywnych koncepcji w zakresie materiałów pomocniczych dla poszczególnych serii podręczników ,
• Działania w terenie – wymagana dyspozycyjności do wyjazdów (określona ilość)

Oferujemy:

• pracę w międzynarodowej firmie z dynamicznym rozwojem na rynku polskim,
• długofalową współprace w międzynarodowym wymiarze,
• dogodne godziny ramowe, praca w systemie home office
• szkolenia i coaching,
• możliwości rozwoju zawodowego,

Zapraszamy.
praca dla lektorów angielskiego w województwie podlaskim