Poszukiwany: REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - woj. śląskie
2016-10-13
Województwo:śląskie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:--wszystkie--/--wszystkie--
Informacje dodatkowe: Międzynarodowe wydawnictwo i dystrybutor podręczników do nauki języka angielskiego MM PUBLICATIONS POLAND poszukuje kandydatów na stanowisko:

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY na województwo śląskie
(praca w systemie home office - dowolne miejsce zamieszkania w woj. śląskim)

Zadania:
• sprzedaż oraz obsługa klientów na terenie woj. śląskiego i częściowo woj. opolskiego

• pozyskiwanie nowych klientów, nawiązanie kontaktu oraz budowanie relacji z klientem

• aktywna współpraca w zakresie planowania dziennych, tygodniowych planów, raportowanie

• współpraca w grupie skoncentrowana na kliencie

Oczekiwania:

• doświadczenie jako przedstawiciel handlowy wraz z udokumentowanymi sukcesami sprzedażowymi

• umiejętność budowania relacji z osobami podejmującymi decyzje (w naszym przypadku będą to nauczyciele, właściciele szkół)

• bardzo dobre planowanie i organizacja wizyt u klienta,

• rzetelność i uczciwość

• samodzielność działania, analityczne myślenie

• prawo jazdy kat. B

• wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

• pracę w międzynarodowej firmie z dynamicznym rozwojem

• długofalową pracę na umowę o pracę, po okresie próbnym

• pakietowy system wynagrodzeń, uzależniony od rezultatów

• szkolenia i coaching

• możliwości rozwoju zawodowego

• samochód służbowy

praca dla lektorów angielskiego w województwie śląskim