Poszukiwany: REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - na województwo kujawsko- pomorskie (praca w systemie home office- lokalizacja dowolna w całym województwie)
2017-05-10
Województwo:kujawsko-pomorskie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:--wszystkie--/--wszystkie--
Informacje dodatkowe: Międzynarodowe wydawnictwo MM PUBLICATIONS POLAND - podręczników do języka angielskiego poszukuje:

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY na województwo kujawsko- pomorskie
(praca w systemie home office- lokalizacja dowolna w całym województwie)

Zadania
• Promocja i sprzedaż materiałów i podręczników do języka angielskiego dla szkół
• Obsługa klientów na terenie woj. kujawsko pomorskiego i pomorskiego
• Pozyskiwanie nowych klientów, nawiązanie kontaktu oraz budowanie relacji z klientem
• Aktywna współpraca w zakresie planowania dziennych, tygodniowych planów, raportowanie
• Współpraca w grupie skoncentrowana na kliencie

Wymagania:
• Doświadczenie handlowe wraz z udokumentowanymi sukcesami sprzedażowymi- min 3 lata
• Umiejętność budowania relacji z osobami podejmującymi decyzje (w naszym przypadku będą to nauczyciele, właściciele szkół)
• Bardzo dobre planowanie i organizacja wizyt u klienta,
• Rzetelność i uczciwość
• samodzielność działania, analityczne myślenie
• Prawo jazdy kat. B
• wykształcenie min średnie
Oferujemy:

• pracę w międzynarodowej firmie z dynamicznym rozwojem
• długofalową pracę na umowę o pracę po okresie próbnym,
• pakietowy system wynagrodzeń, uzależniony od rezultatów,
• szkolenia i coaching,
• możliwości rozwoju zawodowego.
• Samochód służbowy.

praca dla lektorów angielskiego w województwie kujawsko-pomorskim