Poszukiwany: Pracownik biurowy w firmie szkoleniowej - Warszawa
2018-05-31
Województwo:mazowieckie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:warszawski/--wszystkie--
Sposób dojazdu:lektor dojeżdża w/w obszarze
Język(i):angielski
Przewidywany wiek uczniów:dorośli,
Informacje dodatkowe: Firma poszukuje energicznej i odpowiedzialnej osoby do prowadzenia biura na zasadach B2B lub ze statusem studenta.

Zakres obowiązków:
. obsługa recepcji (poczta, telefony, interesanci),
. dbanie o odpowiedni obieg dokumentów oraz informacji,
. prowadzenie bieżących spraw administracyjno-biurowych,
. archiwizacja dokumentów,
. sporządzanie raportów i rejestrów,
. wsparcie zespołu w zakresie tworzenia zestawień (excel).
Wymagania:
. wykształcenie min. średnie,
. dobra znajomość pakietu MS Office,
. mile widziana komunikatywna znajomość j.angielskiego,
. zaangażowanie w wykonywane zadania,
. komunikatywność i otwartość.
Oferujemy:
. stabilna praca od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00,
. miły energiczny zespół,
. możliwość rozwoju osobistego.
praca dla lektorów angielskiego w województwie mazowieckim