Ogłoszenie nieaktualne

Poszukiwany: Metodyk do działu Klientów Korporacyjnych
2016-02-16
Województwo:małopolskie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:krakowski/--wszystkie--
Kraków/--wszystkie--
Sposób dojazdu:lektor dojeżdża w/w obszarze
Język(i):angielski
Przewidywany wiek uczniów:dorośli,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 1 rok
Wykształcenie językowe minimalne:licencjat - studiów językowych
Informacje dodatkowe: Jesteśmy jedną z największych i najdłużej działających sieci szkół językowych w Polsce. W 35 szkołach stacjonarnych, w siedzibach firm oraz przez internet uczymy rocznie ponad 50 000 osób. Obecnie do Działu Klientów Korporacyjnych szukamy osoby na stanowisko:

KOORDYNATOR DS. METODYCZNYCH / METODYK - KRAKÓW
Opis stanowiska:
- rekrutacja i nadzór nad procesem zatrudniania i wdrażania lektorów,
-opieka metodyczna nad lektorami, w tym: hospitacja zajęć prowadzonych przez lektorów i prowadzenie odpowiedniej dokumentacji; prowadzenie rozmów okresowych z lektorami,
- śledzenie i analiza trendów w nauczaniu,
- zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- doświadczenie prowadzenia grupy lektorskiej i nauczaniu,
- bardzo dobra organizacja pracy i zorientowanie na cel,
- wytrwałość w dążeniu do celu, czyli znalezieniu i wyszkoleniu odpowiednich lektorów,
- dyplom ukończenia wyższych studiów językowych (anglistyka).

Oferujemy:
- odpowiedzialne, samodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjny system wynagradzania (podstawa+premia),
- możliwość rozwoju zawodowego,
- dofinansowanie do karty MultiSport.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
praca dla lektorów angielskiego w województwie małopolskim
lektor Kraków angielski