Poszukiwany: Lektor języka ANGIELSKIEGO - Pracuj w domu, przez Skype! (pomorskie)
2016-06-20
Województwo:pomorskie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:--wszystkie--/--wszystkie--
Przewidywany wiek uczniów:młodzież, dorośli, osoby dojrzałe 50+,
Informacje dodatkowe: Szkoła Językowa Online edoo.pl jest wiodącą szkołą językową w branży e-learningu. Od 2004 roku prowadzimy indywidualne kursy językowe. W tym czasie pomogliśmy doskonalić znajomość języka tysiącom naszych uczniów. W związku z dalszym rozwojem i potrzebą rozbudowy zespołu poszukujemy lektorów języka angielskiego.

OPIS STANOWISKA:

- Lektor odpowiedzialny będzie za prowadzenie indywidualnych kursów języka angielskiego dla uczniów edoo.pl.
- Praca 4-5 dni w tygodniu, we własnym domu, przy użyciu programu Skype i wirtualnej tablicy.
- Godziny zajęć: 18.00 - 22.00

CZEGO WYMAGAMY?

- Dostępności minimum 4 dni w tygodniu, w 4-godzinnym bloku 18:00-22:00. Dodatkowa dostępność w innych godzinach lub w weekendy będzie dodatkowym atutem.
- Posiadania wykształcenie pedagogicznego.
- Udokumentowanego doświadczenie w nauczaniu języków obcych.
- Umiejętności bardzo dobrej organizacji pracy.
- Posiadania własnego stanowiska do pracy wyposażonego w komputer i szerokopasmowe łącze internetowe.
- Dobrej znajomości obsługi komputera.

CO OFERUJEMY?

- Możliwość długoterminowej współpracy w dużym wymiarze godzin.
- Możliwość zapoznania się z nowoczesnymi systemami e-learning.
- Pracę w zgranym zespole wspierających się osób.
- Bezpłatne szkolenia wewnętrzne.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety znajdującej się na stronie:

(prosimy o przekopiowanie linku do wyszukiwarki)

Będziemy brać pod uwagę tylko oferty od kandydatów, którzy wypełnią powyższą ankietę.

Forma współpracy: umowa cywilnoprawna.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.
praca dla lektorów angielskiego w województwie pomorskim