Poszukiwany: Lektor Języka Angielskiego Dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych - Gdańsk
2017-09-21
Województwo:pomorskie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:Gdańsk/--wszystkie--
Przewidywany poziom uczniów:początkujący, elementarny, średnio zaawansowany, zaawansowany,
Przewidywany wiek uczniów:dzieci, młodzież, dorośli,
Terminy zajęć:Dni powszednie: popołudnie, wieczór,
Informacje dodatkowe: Prężnie rozwijające się Centrum Językowe w Gdańsku poszukuje lektora do stałej/długoletniej współpracy od połowy września/początku października do pracy z dorosłymi i dziećmi.

Wymagania:

- wykształcenie lingwistyczne (minimum licencjat)
- bardzo dobra znajomości języka angielskiego
- bardzo wysoka kultura osobista
- posiadanie laptopa (zajęcia odbywają przy użyciu tablic interaktywnych)
- dyspozycyjność popołudniami od poniedziałku do czwartku w godzinach 16- 21
- podejście do pracy z dziećmi i dorosłymi
- doświadczenie w pracy lektorskiej będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:
- prowadzenie zajęć zgodnie z wymogami Centrum
- zapoznanie się z metodami nauczania w szkole
- prowadzenie dokumentacji związanej z prowadzeniem zajęć
- udział w szkoleniach wewnętrznych

Oferujemy:
- szkolenie wstępne i stałą opiekę/pomoc metodyka
- pracę w młodym, prężnym i energicznym zespole
- dla studentów/absolwentów - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- materiały dydaktyczne
- zajęcia w blokach popołudniowych
- możliwość rozwoju oraz wkładu w kierunek rozwoju Centrum

Opis dodatkowy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres biuro@centrumprimo.pl Jeżeli zdecydowanie nie chcą Państwo pracować z uczniami w określonym przedziale wiekowym ze względu na charakterystykę pracy/preferencje osobiste/specjalizacje to prosimy o zaznaczenie tego w mailu.

Dodatkowo prosimy o podanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz.2135)
praca dla lektorów angielskiego w województwie pomorskim
lektor Gdańsk angielski