Ogłoszenie nieaktualne

Poszukiwany: Lektor Języka Angielskiego - Warszawa
2019-04-04
Województwo:mazowieckie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:warszawski/--wszystkie--
Język(i):angielski
Zakres szkolenia:język ogólny
Przewidywany poziom uczniów:początkujący, elementarny, średnio zaawansowany, zaawansowany,
Przewidywany wiek uczniów:dzieci, młodzież, dorośli, osoby dojrzałe 50+,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 1 rok
Wykształcenie językowe minimalne:student - studiów językowych
Terminy zajęć:Dni powszednie: rano, południe, popołudnie, wieczór,
Soboty: rano, południe, popołudnie, wieczór,
Niedziele: rano, południe, popołudnie, wieczór,
Informacje dodatkowe: Szkoła języków obcych z 26- letnim doświadczeniem na rynku szkoleń językowych poszukuje kreatywnych lektorów do stałej i długoterminowej współpracy w Warszawie.

Prowadzimy zajęcia dla uczniów we wszystkich grupach wiekowych.
Uczymy w niewielkich grupach oraz indywidualnie.

Language School of English is a language school with 26 years of experience in the language training. We are looking for creative teachers to start a long-term cooperation.
We organize classes for children, teenagers and adults. Lessons are conducted in small groups and individually.
Opis stanowiska:
Szkoła poszukuje lektorów języka angielskiego do prowadzenia zajęć w oddziałach naszej szkoły lub z dojazdem do kursantów na terenie całej Warszawy lub w oferowanych przez nas lokalizacjach (głównie w siedzibach firm). Oferujemy również zajęcia grupowe lub indywidualne w naszych placówkach.
We are seeking enthusiastic, creative English teachers.
Od kandydatów wymagamy:
 znajomości języka angielskiego na poziomie min. C1
 doświadczenia w nauczaniu różnych grup językowych
 zaangażowania w wykonywaną pracę
 punktualności, uczciwości
 dyplomu ukończenia studiów kierunkowych lub statusu studenta studiów kierunkowych
 przygotowania pedagogicznego lub certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego
We require:
 knowledge of English – at least C1
 experience in teaching children and / or adolescents and/ or adults
 engagement in work
 punctuality, honesty
 graduation diploma or student status
Oferujemy:
 wiele ciekawych projektów
 umowę zlecenie lub zatrudnienie dla osób prowadzących działalność gospodarczą
 duży wybór materiałów dydaktycznych
 atrakcyjne wynagrodzenie
 szkolenia metodyczne oraz opiekę metodyka przez cały czas trwania kursu
 pracę w dogodnych godzinach
We offer:
 a large selection of didactic materials
 attractive remuneration
 methodical trainings and support throughout the whole duration of the course
 flexible working hours
 lessons in the centre of Warsaw and other locations
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
praca dla lektorów angielskiego w województwie mazowieckim