Poszukiwany: Koordynator szkoleń językowych/metodyk (biuro w Warszawie)
2018-03-08
Województwo:mazowieckie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:--wszystkie--/--wszystkie--
Informacje dodatkowe: Angloville to organizator najbardziej zindywidualizowanych wyjazdowych programów językowych w Europie. Każdego roku Angloville pomaga przełamywać bariery w komunikacji ponad 8000 kursantów w 7 krajach.

Angloville uczy tworząc mini „Angielskie Wioski” do których zaprasza native speakerów z całego świata, łącząc ich z lokalnymi kursantami.

Angloville działa w grupie podmiotów branży językowej, która rocznie generuje ponad 20 milionów złotych przychodu w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej.

Przeżywamy obecnie fazę bardzo dynamicznego wzrostu i w związku z tym poszukujemy kandydatów do pracy na strategicznym stanowisku:

Koordynator szkoleń językowych/metodyk

Miejsce pracy: Warszawa, Centrum - ul. Bracka

Twoje zadania:

• Bieżący kontakt z Klientem B2B.
• Bieżący kontakt organizacyjny ze słuchaczami Klienta
• Analiza poziomu językowego uczestników kursów oraz analiza potrzeb klientów
• Ewaluacja postępów uczestników w trakcie trwania kursów (stacjonarnych+online) i raportowanie do osób decyzyjnych z Działów HR/Szkoleń
• Układanie planów zajęć, organizowanie grafików, zarządzanie płatnościami
• Opieka metodyczna nad lektorami, w tym: hospitacje zajęć i prowadzenie odpowiedniej dokumentacji, prowadzenie rozmów okresowych z lektorami, wdrażanie nowych lektorów
• Rekrutacja lektorów i native speakerów
• Bieżący kontakt organizacyjny z lektorami, w tym native speakerami - mailowy, telefoniczny oraz spotkania.
• Bieżący kontakt organizacyjny z innymi działami w firmie w związku z toczącymi się kursami językowymi u Klienta.
• Prowadzenie i uczestnictwo w spotkaniach z klientami.
• Współtworzenie i realizacja nowych produktów na potrzeby klientów.
• Prowadzenie wybranych kursów i zastępstw w razie nieobecności lektora oraz coachingu metodycznego dla kursantów
• Koordynacja wyjazdowych programów językowych

Nasze wymagania:
• Doświadczenie w prowadzeniu kursów in-company z języka angielskiego
• Inicjatywa, pomysłowość i wysoki poziom samodzielności
• Komunikatywność i pozytywna energia
• Samodzielność, terminowość, nastawienie na wyniki i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
• Zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym środowisku w projekcie o globalnym potencjale rozwoju
• Możliwość uczestnictwa w wyjazdach organizowanych przez Angloville w charakterze koordynatora w Polsce oraz w 6 innych krajach.
• Pracę pod bezpośrednim nadzorem działu B2B
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Współpracę w modelu B2B lub umowę o pracę
• Pakiet prywatnej opieki medycznej
• Pracę w kreatywnym, młodym i przyjaznym zespole,
• Niezbędne narzędzia i oprogramowanie
• Atrakcyjną lokalizację biura w Warszawie

ZAPRASZAMY!
praca dla lektorów angielskiego w województwie mazowieckim